Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tą Szczytnicą?
~Natala niezalogowany
6 lutego 2016r. o 16:44
A Pani Ewa to w szczególności powinna się wypowiadać jak wychodzi pijana z psami bez smyczy i psy się rzucają do ludzi i zwierząt przechodzących obok, jak to ona ostatnio stwierdziła "bo on nie lubi Yorków" i to był właśnie powód żeby jej pies pogryzł mojego.. Gratulacje dla tych pan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 17:46
nasze celebrytki maja wiecej polubien -fanów-swoich wypowiedzi niz pan wójt a to ciekawe. Przy najblizszych wyborach maja szanse na awans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LOL niezalogowany
7 lutego 2016r. o 0:43
Normalnie jestem w szoku. Ludzie wy nawet nie zadajecie sobie trudu żeby sprawdzić kto wam udziela wywiadu? przecież to najgorsze elementy Szczytnicy.One zamiast rano po chleb isc to do sklepu po czystą. Cały czas się awanturują ze wszystkimi a jak się dobrze napiją to same ze sobą się leją. hahaha ten artykuł to wielki nie wypał !! !! wszystko jest nie na rzeczy. Nigdy nie miałam problemów z wychodzeniem z domu , nie raz się wracało z pracy nawet o północy, niech te panie się zajmą sobą a nie przedstawiają Szczytnice jaka całkowite dno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3838
#jam nieaktywny
7 lutego 2016r. o 0:53
emem napisał(a): Zaproponowalismy pani radnej ze Szczytnich, aby wziela udzial w wywiadzie i przedstawila swoje stanowisko. Odmowila.

Jezeli ktos z Panstwa - mieszkancow Szczytnicy ma inne zdanie w tej sprawie - zapraszamy do naszej Redakcji.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski


taaa, oczywiście, bo pracujący i wychowujący dzieci ludzie mają na to czas. A może by tak "rzetelny dziennikarz" sam się pofatygował na miejsce i zrobił 'wizję lokalną' i przy okazji zebrał materiał na RZETELNY artykuł.
Nie znam się na pracy dziennikarskiej, ale chyba powinien zebrać więcej informacji (brawo za wywiad z wójtem, ale gdzie opinie innych mieszkańców). Za to mamy bardzo subiektywną opinię tylko dwóch osób, które nie mają nic na poparcie swoich kontrowersyjnych tez.

pozdrawiam
jam -kilkanaście lat na osiedlu i nie narzekam, a wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
7 lutego 2016r. o 5:19
Na osiedlu dobrze się mieszka , mieszkają tu normalni ludzie - a te panie to dobre artystki naokraglo pijące szukając na picie chodzą na tiry i awanturują sie na osiedlu - szkoda że redakcja nie popytala więcej osób jak się mieszka na osiedlu i sprawdzić wiarygodność tych pań skoro publikuje się taki artykuł to chyba nie na relacjach dwóch pan , można było przed osądzeniem osiedla zapytać innych ludzi . A tym panią gratuluje pomyslu , są bardzo znane z pijaństwa i proponuję lepiej żeby wzięły się za siebie zanim wypowiedzą się za innych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
7 lutego 2016r. o 6:08
No te panie to przesadzily ! Są bardzo znane na osiedlu z pijaństwa i łajdactwa same się awanturują na osiedlu pijane nie zważając na ludzi i to one poszły do redakcji ? Skandal ! A państwo z redakcji publikując reportaż mogli już popytać więcej osób na temat osiedla . Tu mieszkają normalni ludzie z rodzinami , wójt dużo zrobil dla nas aby się dobrze mieszkało a patologia jest wszędzie nawet w miastach . Redakcja powinna jeszcze raz popytać ludzi i napisać sprostowanie bo nie jest tak źle i przedstawili osiedle w złym świetle. Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2016r. o 8:17
Te wypowiedzi wywołały psychoze strachu przed osiedleniem sie i wykupem mieszkan przyszlych nabywców.Fama poszła na cały kraj .Swoje gniazdo trzeba chronic a nie w nie kupczy.....Moim zdaniem reputacja radnej tez na tym ucierpi bo panie wylały wszelkie pomyje ludzie naja te powiedzenie jak zarzadca działa tak myszy harcuja.8Watpie zeby teraz te osiedle sie zaludniało

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2016r. o 9:20
prosze wymienic kogo obraziłem jakims brzydkim słowem zawsze miałem szacunek do ludzi i nikogo nie obraziłem to jakies nieporozumienie.A to ze napisałem jak brzmi powiedzenie bo taka jest autentyczna jego tresc nie ja go wymysliłem.We czesniejszych komentazach to rzeczywiscie były wyzwiska i jakos nikt na to nie reagował...?Cos tu nie gra.A moze komentaz nie....wygodny....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza