Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polowanie na imigranta
2900
#falco nieaktywny
6 lutego 2016r. o 7:23
więc na co czekasz?
pisz... :D

i nie pisz ochlaptus tylko alkoholik :D

za cienki jesteś dla prokuratorów.....ot taki marny "żuczek" :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
6 lutego 2016r. o 9:38
Brawo Chłopaki z Fenix, tak powinien każdy reagować, ja nie mam zamiaru bać się wychodzić z domu o zmroku. To jest mój kraj i to oni powinni się dostosować do naszych zwyczajów. Za chwilę zaczniemy chodzić w burkach, żeby nie drażnić Arabów. Ja jak jechałam do Egiptu to musiałam się dostosować, kiedy miałaC91m wejść do meczetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:09
Szanowna Redakcjo, proszę zmienić ten tytuł, ponieważ "Polowanie na emigranta" z góry sugeruje czytającemu, z czym będzie miał do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 10:41
Byłem kilka razy w krajach arabskich. Nie tylko wylegiwać się na plaży, ale też w miejscach gdzie mieszkają ludzie nie związani z turystyką. I podkreślę jedno, że nie ma dla mnie znaczenia ilu wśród tych imigrantów jest terrorystów, a ilu nie. Wiem jedno, że ci ludzie uważają kulturę europejską za złą i zepsutą do szpiku kości, a europejskie kobiety to dla nich zwykłe dziwki. Nigdy się z tym nie z asymilują, ani nigdy nie zaakceptują tej kultury. Myślę, że z tego myślenia wychodzą efekty takiego typu jak gwałty. Apeluję do zwolenników tej imigracji. Jeszcze będziecie płakać, bo tylko wydaje się wam, że was to bezpośrednio nie dotyczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myśl globalnie - działaj lokalnie niezalogowany
6 lutego 2016r. o 12:55
W polityce każdego Państwa uchodźca ma określoną wartość, bo np. Polak w niemczech to mimo,że fachowiec to i tak "tania siła robocza" ale pożytek z niego jest nawet jeżeli ten nasz fachowiec w weekend wypije kilka burbonów i jak mu logopedia siada zaczyna głośniej rozmawiać z kompanem na dodatek perfekt po nieniecku.Jak go najdzie chęć na barabara to wie , że każde większe miasto ma dom publiczny i tam sie uda, nie zgwałci 13-to latki zbiorowo. Po weekendzie pełnym rozrywki nasz fachowiec w poniedziałek wstanie i pójdzie roboty i dalej będzie pożyteczny dla kraju w którym jest "obcy"
A jaką wartość dla nas ma szmatogłowy ?
WYP...PIER...PRARSZAM ich z MOJEGO kraju !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 lutego 2016r. o 13:01
~ napisał(a): Szanowna Redakcjo, proszę zmienić ten tytuł, ponieważ "Polowanie na emigranta" z góry sugeruje czytającemu, z czym będzie miał do czynienia.
tytuł jest jak najbardziej trafny,mógłbym tu użyć słów np pochowanie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 lutego 2016r. o 13:56
klucznick napisał(a):
~ napisał(a): Szanowna Redakcjo, proszę zmienić ten tytuł, ponieważ "Polowanie na emigranta" z góry sugeruje czytającemu, z czym będzie miał do czynienia.
tytuł jest jak najbardziej trafny,mógłbym tu użyć słów np pochowanie :P

nie jest trafny bo polowanie jest legalne, gdyby syryjczyk przebywal nielegalnie to polowanie byloby na miejscu. syryjczyk przebywal legalnie bo jest uznanym azylantem, moze sie legalnie przemieszczac po ue, czyli ze strony polujacych jest to klusownictwo, poluja na objetych ochrona lub znecaja sie nad ... domowymi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
6 lutego 2016r. o 16:38
To dopiero początek upadku Europy, zobaczcie na ten materiał : http://prostozmostu.net/swiat/prawdziwa-fala-uchodzcow-dopiero-nadchodziwideo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza