Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polowanie na imigranta
13826
#regeneration nieaktywny
6 lutego 2016r. o 20:06
Dopóki ekonomicznie nasz kraj będzie biedotą Europy to imigranci u nas nie zawitają, im chodzi o kase i nic nie robienie, dlatego idealnym dla nich miejscem są Niemcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
6 lutego 2016r. o 20:12
ramaj -to już jest przeszłość ,tylko czekać jak z tych uchodzców obudzą się dobrze wyszkoleni bojownicy i będą się domagać swoich praw , rozpocznie się terror ,,,bomba zegarowa cyka,,, :| :| :| [img=1454785922_xriacbk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciocia samo Zlo niezalogowany
6 lutego 2016r. o 20:41
Powiem krotko te islamski smiecie powinny zostac tam gdzie sie wykocili! sami sobie sa winni ze tak sie tam dzieje.dlaczego cala europa cierpi ?ich bekarty beda tacy sami pomorduja nasze dzieci przez te ich krec ana wiare.czemu nie pomoga naszym bezdomnym ?chorymm ?sierotom i biednym ?ale brudasom !
11
:/ nie pozwole zeby na mojej ulicy tacy sie zagniezdzili .jak ktos chce miec mordowane dzieci kobiety gwalcone i byc okradanym niech se wezmie scierwa do domu ja jestem na nieeee BOLESLAWIEC ma byc czysty

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciocia samo Zlo niezalogowany
6 lutego 2016r. o 20:51
Witam ponownie ale te brzydkie slowa ponoc sa brzydsze niz mysli moderator i nie wstydze sie nienawisci do nich lepszy polski ekshibicjonista niz jeden w miescie islamista hi hi :P :P :P :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 21:18
walić brudasów; brawo chłopaki!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIETAS niezalogowany
6 lutego 2016r. o 21:22
Lac dziadow !Bronic nasze dzieci i kobiety !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FaNtOmAs niezalogowany
6 lutego 2016r. o 21:45
:> !! :P :D :D :D :D :D :D :D BOMBA W DLON I DO ALLAHA HAHA :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 lutego 2016r. o 9:58
Czemu na zdjęciu zasłoniliście twarz Bolesławianina? Znanego i kompetentego, byłego żołnierza a obecnie szefa firmy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.