Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant na urlopie zatrzymał poszukiwanego
~Anonim niezalogowany
6 lutego 2016r. o 1:30
Brawo! Jednego niebezpiecznego mniej na ulicy.. Szacun dla pana policjanta za dobrą pamięć... my faceci mamy pamięć wzrokową, co jak widać przydaje się w życiu. Ja jestem na plus za tym uczynkiem!!! Nie każdy pomyśli o tym, że praca w policji to 24 h na dobę takie drobne uczucie, że coś "zawsze wisi w powietrzu", a często daje dobre efekty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zażenowany policjant niezalogowany
6 lutego 2016r. o 8:20
Piekna postawa, ale...za tą marna wypłatę nawet bym się za nim nie obejrzał, nie ryzykował swoim zdrowiem i życiem, będąc w czasie wolnym od służby mimo tego, że rota mówi co innego.
Za swoje wzorowe zachowanie może dostanie 100zł nagrody, albo mocny uścisk dłoni swojego przełożonego.
Chcę zaznaczyć, że praca w Polcji jest strasznie odpowiedzialna co nie przekłada się na obecne warunki zatrudnienia w szczególności mam na myśli warunki płacowe, ale i nie tylko. Jest to bardzo szeroki temat i w kilku zdaniach nie da sie wszystkiego opowiedzieć co dzieje się w tej chorej "firmie".
Wina leży tylko i wyłącznie w poprzednich rządach, ale obawiam się, że i obecny skłąd nic z tym juz nie zrobi, a potrzeba tutaj bardzo dużych porządków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 9:27
Do zazenowany policjant. Przykro mi, ale Pan godzil się na takie warunki. Może Pan zrezygnować. Postawa Pana, że w czasie wolnym ... Pan by nie zareagował ...- zasmuca. Pan wobec tego sprzeniewierza się slubowaniu i w Policji nie powinien pracować. Z takimi osobami nie odbudujemy państwa po rządach komuny, postkomuny, PO i PSL - ponieważ zostawili: ch..,d... I kamieni kupę. Życzę wiec Panu "realizacji" na innym odcinku - z taką prezentowana mentalnościa. Powodzenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
6 lutego 2016r. o 11:28
ja gdybym poprowadził ciężarówke w czasie urlopu zostałbym ukarany mandatem przez ITD :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 18:39
klucznick napisał(a): ja gdybym poprowadził ciężarówke w czasie urlopu zostałbym ukarany mandatem przez ITD :)

Prowadzić to możesz pijanego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIETAS niezalogowany
6 lutego 2016r. o 21:51
Musial sie chlopak wykazac bo mandatow mial za malo ostatnio a teraz ?moze awansik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2016r. o 10:04
Do zazenowany policjant. Każda praca jest odpowiedzialna,więc nie ma co stękać. inni też tyrają za marne grosze ryzykując życie w pracy... choćby kierowca: o wypadek nie trudno, sprzedawca: może zostać napadnięty przez złodzieja, kominiarz: może spaść z dachu, pracownik socjalny: może zostać pobity przez niezadowolonego menela któremu chce pomóc itd, itp. Więc proszę nie marudzić...Chciałby pan za wykonywanie swych obowiązków dostać coś więcej niż uścisk ręki ? Dlaczego? Przecież pana obowiązki służbowe są obwarowane w przysiędze policjanta i za co ma być ta dodatkowa premia? Pan podjął się wykonywania pracy 24h na dobę, więc o co chodzi panu teraz? Pomimo wszystko pozdrawiam i życzę zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2016r. o 12:50
Do zażenowany policjant wam to tylko w głowie łapówki woda i kur...ki. Ja wiem ze policjan złodziej i ku...a na jednym wozie jadą ale bez przesady jeśli psia pensja ci nie odpowiada zawsze mozesz robic za pełna michę psiego zarla!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza