Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z nożem w ręku napadł na sklep i ukradł alkohol za 9 zł
~driver biedronki niezalogowany
8 lutego 2016r. o 12:58
...co w dzisiejszych czasach potrafi zrobic "kac" z czlowieka....musial strasznie cierpkec...:-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abstynent niezalogowany
8 lutego 2016r. o 13:49
Takimi osobami,ktoś powinien się zająć.Ci ludzie są zdesperowani-potrzebują pomocy.Ale w części powinni,sami sobie pomóc.Są na ul.Tysiąclecia,różne poradnie odwykowe,kluby pomocy alkoholikom.Trzeba samemu powalczyć ze swoimi słabościami ?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kol niezalogowany
8 lutego 2016r. o 14:10
~driver biedronki napisał(a): ...co w dzisiejszych czasach potrafi zrobic "kac" z czlowieka....musial strasznie cierpkec...:-(
Rozumie go jak nie wiem co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
8 lutego 2016r. o 14:36
~abstynent napisał(a): Takimi osobami,ktoś powinien się zająć.Ci ludzie są zdesperowani-potrzebują pomocy.Ale w części powinni,sami sobie pomóc.Są na ul.Tysiąclecia,różne poradnie odwykowe,kluby pomocy alkoholikom.Trzeba samemu powalczyć ze swoimi słabościami ?? :P


Samemu taki człowiek nic nie poradzi. Panie abstynencie, serdecznie napisane i wskazówki rzeczowe, ale to można tak pojmować z pozycji osoby nie mającej "problemu". Na tym konkretnym przykładzie, osoba z tak dużymi problemami już nie otrzymała pomoc, iż "ktoś" zawyrokował i jakie miał wsparcie w okresie próby, gdy "natura" była silniejsza od "rozumu"?
Teraz ten stan degradacji społecznej będzie się pogłębiał i jaki efekt społeczny? Taki, że jest okazja napisać po nośnym tytułem ile to grozi sprawcy tak makabrycznego rozboju - minimum 3 lata i co to za pocieszająca informacja? Teraz "system" zrobi swoje, a człowieka puszcza w skarpetkach i wszyscy zadowoleni i życie toczy się dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 14:45
~kol napisał(a):
~driver biedronki napisał(a): ...co w dzisiejszych czasach potrafi zrobic "kac" z czlowieka....musial strasznie cierpkec...:-(
Rozumie go jak nie wiem co.


...tylko dlaczego nie wziál papierosów jak juz byl w srodku....za dziewiéc zlotych wziál pewnie trzy piwa i zapalki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver biedronki niezalogowany
8 lutego 2016r. o 14:47
...post powyzej to bylem ...ja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gutek niezalogowany
8 lutego 2016r. o 22:05
Gość za 9 zł dostał areszt a facet za śmierć 96 osób trzyma się ciepło !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 lutego 2016r. o 9:43
~gutek napisał(a): Gość za 9 zł dostał areszt a facet za śmierć 96 osób trzyma się ciepło !!
No ale co zrobisz putinowi,nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza