Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali na podwójnym gazie
~kopol niezalogowany
8 lutego 2016r. o 18:09
Jak najbardziej powinno sie sprawdzac trzezwosc kierowcow, i niema w tym nic dziwnego. a jak by ktos na krec a.... potracil dziecko to co??????

Piles nie jedz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 18:14
renegat...dal Ciebie to upokarzające ? To chyba jeździsz na podwójnym bo ja wcale nie czuje się upokorzony a mało tego - popieram takie akcje. Trzeba wyplewić tych jełopów, którzy w każdej chwili będąc na podwójnym mogą zabić niewinnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13182
#renegat75 nieaktywny
8 lutego 2016r. o 19:01
~ napisał(a): renegat...dal Ciebie to upokarzające ? To chyba jeździsz na podwójnym bo ja wcale nie czuje się upokorzony a mało tego - popieram takie akcje. Trzeba wyplewić tych jełopów, którzy w każdej chwili będąc na podwójnym mogą zabić niewinnego.

Źle zacytowałem posta Ramaja ;-). Nie widzę nic złego w takich akcjach są jak najbardziej potrzebne :-) .
Mam jeszcze pytanie do moderatora czy chcesz być bardziej ostrzejszy moderatorem niż obecna władza ? Bo według mnie słowo d...l nie wymaga cenzury :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
8 lutego 2016r. o 19:12
ramaj napisał(a):
~ciekawe napisał(a): to Ty z tych pijanych ??? bo nie rozumiem stwierdzenia "polują na nas" ???tzn kogo ??? bo ja odbieram akcje policji w taki sposób że "polują" na tych pod wpływem alkoholu! a jak mają ich wyłapać ?? nie kontrolując nikogo ?!

Nie może być tak,że jadący spokojnie człowiek traktowany jest jak potencjalny pijak.Zagoniony do kolejki i po odczekaniu poddawany upokarzającemu badaniu bo "może".
Czy za jakiś czas nie zaczną rewidować samochodów i nas bo może mamy coś nieprawomyślnego czy nielegalnego - ot tak bo "może".
Ciekawe w jakich krajach urządza się takie łapanki jak dzisiaj na Modłowej ?
W każdym kraju policjant ma prawo w dowolnej chwili zatrzymać pojazd i sprawdzić czy kierujący nie jest pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka. Były krzyk gdy wzrosła liczba radarów, nie poza granicami kraju a u nas. W skandynawii a szczególnie w Norwegii nasi kierowcy ostrzegają innych naszych rodaków żeby pamiętali żeby nie przekraczali dozwolonej prędkości, bo się nie wypłacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
8 lutego 2016r. o 19:49
przykład idzie z góry . jestem prokuratorem i mogę jeździć nawet na potrójnym gazie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
8 lutego 2016r. o 20:34
~kopol napisał(a): Jak najbardziej powinno sie sprawdzac trzezwosc kierowcow, i niema w tym nic dziwnego. a jak by ktos na krec a.... potracil dziecko to co??????

Piles nie jedz
A jakby potrącił dorosłego to co? Fioła jakiegoś macie ludzie z tym dzieckiem,wszędzie tylko dziecko i dziecko jako przykład,w czym smród lepszy od dorosłego? dorosłą osobę może potrącić wynika z twego wpisu byle dziecko nie,żenada,wkurza mnie to ,sorry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2016r. o 1:16
ramaj napisał(a):
~ciekawe napisał(a): to Ty z tych pijanych ??? bo nie rozumiem stwierdzenia "polują na nas" ???tzn kogo ??? bo ja odbieram akcje policji w taki sposób że "polują" na tych pod wpływem alkoholu! a jak mają ich wyłapać ?? nie kontrolując nikogo ?!

Nie może być tak,że jadący spokojnie człowiek traktowany jest jak potencjalny pijak.Zagoniony do kolejki i po odczekaniu poddawany upokarzającemu badaniu bo "może".
Czy za jakiś czas nie zaczną rewidować samochodów i nas bo może mamy coś nieprawomyślnego czy nielegalnego - ot tak bo "może".
Ciekawe w jakich krajach urządza się takie łapanki jak dzisiaj na Modłowej ?

Jak chcesz wiedzieć to u mnie , w Holandii tak właśnie robią i nikt nie skarży się. Tylko, że to odbywa się taśmowo: Nie sprawdza się nic oprócz dmuchania...stają na drodze gdzie nie da się zawrócić- na drugim końcu na wszelki wypadek stoi drugie auto i często policjant lub dwóch na motorach- i każdy po kolei dmucha i odjeżdża. Tak często robią też na rondach, gdzie nie masz możliwości zawrócenia i nie bardzo wiesz co cię spotka z drugiej strony ronda. Jak dla mnie to dobry pomysł mają i doświadczenie też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2016r. o 1:23
~` napisał(a): przykład idzie z góry . jestem prokuratorem i mogę jeździć nawet na potrójnym gazie

Co ty możesz dzieciaku? Podetrzeć bratu dupkę...? jak mama pozwoli to tak. Kup sobie pistolet i strzel sobie w łeb póki jeszcze nie wyrosłeś na dorosłego idi..otę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza