Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na stare lata muszą chodzić po sądach
~Anonim niezalogowany
8 lutego 2016r. o 22:16
Chrzesniak zwiazany z prawem to i nic dziwnego ze takie wyroki. Rozdmuchac sprawe i do telewizji z tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 23:16
To w końcu zdali to gospodarstwo za dożywocie, czy za emeryturę i dożywotnią służebność domu lub mieszkania. To jest bardzo duża różnica, bo w tym drugim przypadku chrześniak nic już nie musi robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 23:19
w większości sądom zależy na tym, żeby jak najszybciej "załatwić" sprawę mając głęboko gdzieś logikę swoich decyzji. I tak np. w mojej sprawie powołany do wyceny mieszkania biegły sądowy w kosztorysie swojej pracy wpisał 6 godzin poświęcone na pomiary mieszkania i zrobienie zdjęć (a oczywiście koszt 1 h jego pracy to ok 50 zł). Faktycznie był w mieszkaniu ok 40 min. Gdy się odwoływałem od tej wyceny, to sędzina skwitowała, że to z mojej strony to tylko jest polemika, bo przecież biegły wyraźnie określił ile na oględziny poświęcił czasu... Myślę, że średnio rozgarnięte dziecko z podstawówki zrobiło by pomiary pewnie w ciągu max 2 godzin :-)))
A tak to pozostało mi wrażenie, że sędzina w majestacie prawa uczestniczyła w praktyce wyłudzenia pieniędzy... moich pieniędzy, bo przecież za koszty wyceny ja płaciłem... tak to właśnie często jest z naszymi sądami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~john niezalogowany
8 lutego 2016r. o 23:31
......organizujemy lincz???? mam dwa granaty w niedzielnym ubraniu, sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie, a dla starszego Pana rada - nie podpalać się u pani premier, tylko zarąbać siekierą gó-wno-jada w miejscu publicznym :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2016r. o 23:42
A prezydent jest doktorem prawa i co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2016r. o 6:00
tak to jest ...jeśli się przepisuje darowizny za zycia .... dac klauzule po śmierci......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
9 lutego 2016r. o 7:53
Jeszcze nikt się nie dorobił na czyjejś krzywdzie ,karma wraca :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
9 lutego 2016r. o 9:06
~ napisał(a): To w końcu zdali to gospodarstwo za dożywocie, czy za emeryturę i dożywotnią służebność domu lub mieszkania. To jest bardzo duża różnica, bo w tym drugim przypadku chrześniak nic już nie musi robić.


Zgadza się !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza