Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zakłady ceramiczne bolesławiec

~ niezalogowany
10 lutego 2016r. o 6:06
Daj sobie spokój dziewczyno, dobrze radzę. Wszyscy z tamtad uciekaja. Zostają same wygi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robert niezalogowany
10 lutego 2016r. o 6:29
Jakiś czas temu jak szukałem pracy to w ceramice płacili naj mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byłemtam niezalogowany
10 lutego 2016r. o 10:42
POTWIERDZAM. Bagno totalne. Prezes jego zastępca i Michal...ka na taczkę i na śmietnik. Wtedy wróci normalność i radość z pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~panna.anna niezalogowany
10 lutego 2016r. o 14:23
szczerze odradzam! pracaowałam tam przez 1,5 roku MASAKRA! burdel na kółkach, a stawki? szkoda słów... "Żadna praca nie hańbi, czasem tylko wynagrodzenie za nią bywa haniebne"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
10 lutego 2016r. o 15:19
zgadzam sie , ceramika to największy syf a nie chluba miasta...stawki 9-10 brutto !! niech wprowadzą to min 12zł co też jest stawką śmieszną !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 6:03
Jeżeli szukasz pracy jako malarka to idź zapytaj do kalicha tam na hutnicza. Wiem ze potrzebują malarek ale pod żadnym pozorem nie idź do zakładów ceramicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 10:26
Dino napisał(a): O której ceramice mowa bo ta na kościuszki 11 to 1200 zarobisz nie więcej nie mniej
NIE POLECAM

Co ty gadasz. Moja żona wczoraj dostała wypłatę przelew za styczeń 2487 pln
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zosiasamosia niezalogowany
11 lutego 2016r. o 10:51
Ta... chyba z czterema sobotami i nadgodzinami, przestań człowieku.....
Też tam pracowałam i naprawdę to toalne g.....o !!!! Dopóki zarząd się nie zmieni a stare wiedźmy z Mi....wą na czele nie wylecą w kosmos to nie ma czego tam szukać, żal ...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza