Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na obwodnicy
3894
#renegat nieaktywny
11 lutego 2016r. o 20:04
jegomosc napisał(a): Mamy informację od policji. Za "rażące naruszenie przepisów" policja może zabrać prawko na dobra sprawę bez ostrzeżenia.

nie wiem jak kierowca tego scenica ale mamy w b-cu kierowce idiotę w niebieskim golfie III o nr FNW 57SA, który jeździ po mieście jak na jakimś rajdzie, wyprzedza na trzeciego, wciska się do wyprzedzania zajeżdża drogę, jeździ slalomem i to jemu powinno się odebrać prawko o ile je posiada, pewnie prowadzi pod wpływem jakiś środków odurzających ale dopiero ktośtym się zajmie jak wjedzie w tłum ludzi jak gościu na molo w Sopocie !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolay niezalogowany
11 lutego 2016r. o 20:20
~cc napisał(a): policja nie ma prawa odebrać prawa jazdy tylko je zatrzymać i skierować sprawę do prokuratury, to prokurator o tym zdecyduje, policja na szczęście nie ma takiej władzy
Na szczęście słabo ogarniasz przepisy i nie wiesz jak to na prawdę działa... nawet Prokurator nie ma takiej władzy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy czekolay niezalogowany
11 lutego 2016r. o 20:22
~ napisał(a): A można cofać do tylu?...
Ja uważam, że tak :] Jeśli myślisz inaczej to gratuluję :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
11 lutego 2016r. o 20:31
~Edek z krainy czekolay napisał(a):
~ napisał(a): A można cofać do tylu?...
Ja uważam, że tak :] Jeśli myślisz inaczej to gratuluję :|
można też podskakiwać do góry ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 20:55
renegat napisał(a):
jegomosc napisał(a): Mamy informację od policji. Za "rażące naruszenie przepisów" policja może zabrać prawko na dobra sprawę bez ostrzeżenia.

nie wiem jak kierowca tego scenica ale mamy w b-cu kierowce idiotę w niebieskim golfie III o nr FNW 57SA, który jeździ po mieście jak na jakimś rajdzie, wyprzedza na trzeciego, wciska się do wyprzedzania zajeżdża drogę, jeździ slalomem i to jemu powinno się odebrać prawko o ile je posiada, pewnie prowadzi pod wpływem jakiś środków odurzających ale dopiero ktośtym się zajmie jak wjedzie w tłum ludzi jak gościu na molo w Sopocie !! !! !! !!


Dziś go minąłem w Kruszynie, dziwny czlowiek przez duże "K" !!! Leciał bokiem na ruchliwej ulicy, to trzeba zgłosić bo będzie nieszczęście...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 20:56
~ napisał(a):
renegat napisał(a):
jegomosc napisał(a): Mamy informację od policji. Za "rażące naruszenie przepisów" policja może zabrać prawko na dobra sprawę bez ostrzeżenia.

nie wiem jak kierowca tego scenica ale mamy w b-cu kierowce idiotę w niebieskim golfie III o nr FNW 57SA, który jeździ po mieście jak na jakimś rajdzie, wyprzedza na trzeciego, wciska się do wyprzedzania zajeżdża drogę, jeździ slalomem i to jemu powinno się odebrać prawko o ile je posiada, pewnie prowadzi pod wpływem jakiś środków odurzających ale dopiero ktośtym się zajmie jak wjedzie w tłum ludzi jak gościu na molo w Sopocie !! !! !! !!


Dziś go minąłem w Kruszynie, dziwny czlowiek przez duże "K" !!! Leciał bokiem na ruchliwej ulicy, to trzeba zgłosić bo będzie nieszczęście...


Przecież ja nie używałem brzydkich słow.. !!??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 21:45
Ten pajac z golfa mieszka chyba w bozejowicach a pracuje w intercars jako kierowcav... i tyle

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
11 lutego 2016r. o 22:43
Sto pięćdziesiąt teorii, dwieście wersji...
Ciekawe, kiedy doczekamy się choć raz w takiej sytuacji oficjalnej informacji o przyczynach kolizji??
Tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i utrzeć nosa teoretykom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza