Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

termy boles lawieckie

~yyy niezalogowany
11 lutego 2016r. o 0:03
czy ktoś mi powie dlaczego jest tam taki bałagan, a panie z obsługi wystrojone jak na pokaz mody i nadąsane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbi-gniew niezalogowany
11 lutego 2016r. o 13:03
~yyy napisał(a): czy ktoś mi powie dlaczego jest tam taki bałagan, a panie z obsługi wystrojone jak na pokaz mody i nadąsane.

Dlatego, żebyś y .......yy..........yyy............yyyy...... wreszcie coś wydukał/wydukała w swojej treści na ten temat "bałaganu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2016r. o 13:13
To prawda. Kiedyś byłem. Zrezygnowałem, na ...zawsze !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
11 lutego 2016r. o 15:42
W szatniach na podłogach brud na maksa. Mydła w podajnikach pod prysznicami oczywiście brak. Taki stan w tym i poprzednim tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
11 lutego 2016r. o 18:11
Totalna bzdura, syf nie robi się sam, syf robią ludzie. Wczoraj byłem z rodzinką, pech, zapomnieliśmy klapek, przed wejściem na przebieralnie zdieliśmy wszyscy buty i na bosaka do przebierania, takie życie. Niestety zaraz po nas weszła para młodych ludzi i w buciorach za nami na przebieralnie, jak zwrócisz uwagę to wielka obraza i foch. Jeśli sami nie zadbamy to nie będzie ok. Ile kosztuje delikatne zwrócenie uwagi że brakuje płynu pod prysznicem, nic nie kosztuje a płynu może zabraknąć w każdej chwili, ja miałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
11 lutego 2016r. o 20:13
~ali napisał(a): Totalna bzdura, syf nie robi się sam, syf robią ludzie. Wczoraj byłem z rodzinką, pech, zapomnieliśmy klapek, przed wejściem na przebieralnie zdieliśmy wszyscy buty i na bosaka do przebierania, takie życie. Niestety zaraz po nas weszła para młodych ludzi i w buciorach za nami na przebieralnie, jak zwrócisz uwagę to wielka obraza i foch. Jeśli sami nie zadbamy to nie będzie ok. Ile kosztuje delikatne zwrócenie uwagi że brakuje płynu pod prysznicem, nic nie kosztuje a płynu może zabraknąć w każdej chwili, ja miałem.


Amen
Ja też tam chodzę, dobrze że jest takie miejsce gdzie można odpocząć, kameralna atmosfera, bez tłumów , krzyku i chaosu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2016r. o 0:03
~yyy napisał(a): czy ktoś mi powie dlaczego jest tam taki bałagan, a panie z obsługi wystrojone jak na pokaz mody i nadąsane.


Co do nadąsanych pań, zgadzam się w 100%, chodzi mi o recepcję. Czy one są tam za karę? Kto je zatrudniał? Może jakieś przeszkolenie by się przydało, jak wykonywać tego typu pracę? Nie mają o tym bladego pojęcia, chyba myślą, że ich zadaniem jest tylko ładnie wyglądać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2016r. o 0:03
~yyy napisał(a): czy ktoś mi powie dlaczego jest tam taki bałagan, a panie z obsługi wystrojone jak na pokaz mody i nadąsane.


Co do nadąsanych pań, zgadzam się w 100%, chodzi mi o recepcję. Czy one są tam za karę? Kto je zatrudniał? Może jakieś przeszkolenie by się przydało, jak wykonywać tego typu pracę? Nie mają o tym bladego pojęcia, chyba myślą, że ich zadaniem jest tylko ładnie wyglądać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza