Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wypowiedzenie konkordatu -- świeckie państwo

~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:18
~ napisał(a): 6 mln na Świątynię Opatrzności to skandal nad skandale!


Ten dalej swoje. Ojcu Muchomorowi też coś się należy.
Przypominam, że picie - nawet przegotowanej - wody święconej szkodzi.

Zmoderowano 17.02.2016 godz.21:09 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lutego 2016r. o 21:01
~Do psychiatry, zawsze jest nadzieja! napisał(a): Jak widać na powyższym nie brakuje ludzi z obsesjami i innymi problemami psychiatrycznymi. Na to wszystko nakładają się spychane do podświadomości wyrzuty sumienia związane z niemoralnością czy nieuczciwością.
Biedacy onanizują się Kościołem, by samemu przed sobą się usprawiedliwić i bić się w cudze piersi. A może akurat psychiatra by pomógł?

1. Zboczenia w Kościele. Kościół składa się z ludzi, nie z aniołów. Tak jak wszystkie inne organizacje czy firmy. Wszędzie trafiają się zboki - wśród nauczycieli, sędziów, lekarzy. I nikt nie domaga się delegalizacji szkół, prokuratur, sądów. Ani odszkodowań od tych instytucji za to, że trafił im się zbok.
Ubranie czarnej sukienki zboczeń nie wywołuje. Tylko skończony de_bil myśli inaczej!

2. Konkordat. Jest powszechnie obowiązującą w świecie zasadą prawnych uregulowań między Kościołem a państwem. Likwiduje wszystkim rozterki typu co wolno a co nie. bez tego każdy urzędnik i każdy ksiądz będzie miał swoje wizje! I tylko tyle.

3. Nauka religii w szkołach. Jest DOBROWOLNA! Większość dzieci na religię chodzi i dlatego tam jest. Na tym polega demokracja!

4. Wynagradzanie nauczycieli religii. Praca taka sama jak z innych przedmiotów, więc i wynagrodzenie takie samo! Jest z podatków, a katolicy stanowią większość podatników i podatków. Więc na pewno przeciwnicy religii nie dopłacają do tego interesu. A jeśli nawet, to z moich podatków też finansuje się mnóstwo rzeczy, którym jestem przeciwny. Znów problem dla psychiatrów - nikomu nie przeszkadza muzeum żydów za 300 mln ale 6 mln na Świątynię Opatrzności to skandal nad skandale!

Zamiast zakładać takie wątki i bić w nich pianę, lepiej udać się do stosownego specjalisty!


Odbijmy piłeczkę -- zamiast zajmować się wiarą w gusła lepiej udać się do stosownego specjalisty .

Tu nastąpiło zderzenie światopoglądów.
Tak jak pisałem wcześniej różnica polega na tym że '
Ateiści tolerują i szanują wiernych oraz nie nakłaniają ich do ateizmu .Nie obrażają wiernych i wiary .Nie Używają argumentów przeciw wierze w uroczystościach państwowych.
Sytuacja w której wierny wysyła ateistę do lekarza specjalisty jest dosyć powszechna.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 21:06
PanM napisał(a): Odbijmy piłeczkę -- zamiast zajmować się wiarą w gusła lepiej udać się do stosownego specjalisty .

Ateiści tolerują i szanują wiernych oraz nie nakłaniają ich do ateizmu .


Człowieku ty jesteś normalny?

w jednym zdaniu piszesz o wierze w gusła i wysyłasz wierzących do specjalisty?! A w drugim bredzisz że szanujesz wiernych?

Jaki specjalista? Jacy wierni?

Czy ja jako wierzący nakłaniam cię do Wiary? A bądź sobie ateistą :)

Jak znam Pana Nowaka, to się dla ciebie dobrze nie skończy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2016r. o 21:16
skorn napisał(a):
falco napisał(a):

za nią to ją również akurat "dziekuje"



odnosnie mojej 'walki':

http://www.rp.pl/Kraj/160219381-IPN-Wdowa-po-Kiszczaku-chciala-90-tysiecy-zl.html


To nie przeszłość, to ciągle część polskiej rzeczywistości. Udawaj dalej, że jej nie ma.[/

czytalem ...
tylko jakoś trudno mi uwierzyć by Kiszczak TAKIE dokumenty trzymał w domu
czy Wałęsa to " Bolek"?
w to mogę uwierzyć...

bo taka jest właśnie "polska rzeczywistość" od lat...
ciągle gry,manipulacje i zbieranie "haków"
dlatego brzydze się polityką a jedyne co mnie z nią "łączy" to zabawa i kpiny z kaczyńskich ..
,brudzińskich,millerow ,pawlakow czy schetynow.
tak widze rzeczywistość...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klucznick niezalogowany
17 lutego 2016r. o 21:42
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Odbijmy piłeczkę -- zamiast zajmować się wiarą w gusła lepiej udać się do stosownego specjalisty .

Ateiści tolerują i szanują wiernych oraz nie nakłaniają ich do ateizmu .


Człowieku ty jesteś normalny?

w jednym zdaniu piszesz o wierze w gusła i wysyłasz wierzących do specjalisty?! A w drugim bredzisz że szanujesz wiernych?

Jaki specjalista? Jacy wierni?

Czy ja jako wierzący nakłaniam cię do Wiary? A bądź sobie ateistą :)

Jak znam Pana Nowaka, to się dla ciebie dobrze nie skończy :]


No , kartoteka mu rośnie .Bezbożnik jeden.Posiedzi sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2016r. o 21:54
143.
znasz Nowaka?...jak ma na imię?
Leon? :D tak ...ten jest zawzięty

a znasz rycha i zdzicha?? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 22:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): 6 mln na Świątynię Opatrzności to skandal nad skandale!


Ten dalej swoje. Ojcu Muchomorowi też coś się należy.
Przypominam, że picie - nawet przegotowanej - wody święconej szkodzi.

Ten dalej swoje, przestan chlac te wode, cymbale

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2016r. o 0:03
PanM napisał(a):
Odbijmy piłeczkę -- zamiast zajmować się wiarą w gusła lepiej udać się do stosownego specjalisty .

Tu nastąpiło zderzenie światopoglądów.
Tak jak pisałem wcześniej różnica polega na tym że '
Ateiści tolerują i szanują wiernych oraz nie nakłaniają ich do ateizmu .Nie obrażają wiernych i wiary .Nie Używają argumentów przeciw wierze w uroczystościach państwowych.
Sytuacja w której wierny wysyła ateistę do lekarza specjalisty jest dosyć powszechna.


Jakie zderzenie światopoglądów, jaka wiara w gusła?
Ktoś przymusza Cię do wiary, ktoś bez przerwy zakłada tematy dowodzące, że ateiści to głupcy? NIE !

To Ty obsesyjnie nieustannie zakładasz tematy, w których powtarzasz ciągle te same chore nielogiczności - tu wyżej obśmiane po raz setny!
Co ci nie przeszkodzi jutro powtarzać od nowa to samo. A takie zachowanie wymaga psychiatry!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.