Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Romantyczny wieczor

2663
#blues nieaktywny
13 lutego 2016r. o 21:07
sloneczko010981 napisał(a): A może romantyczna kolacja przygotowana przez Ciebie?
Racja,czy koniecznie,trzeba gdzieś iść? Pyszna z afrodyzjakami kolacyjka i szczególnie słodkie pieszczoty i ja na ten przykład była bym w siódmym niebie,spróbuj tak ,no chyba ,że koniecznie musicie wyjść.za,,na
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
13 lutego 2016r. o 21:25
blues napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): A może romantyczna kolacja przygotowana przez Ciebie?
Racja,czy koniecznie,trzeba gdzieś iść? Pyszna z afrodyzjakami kolacyjka i szczególnie słodkie pieszczoty i ja na ten przykład była bym w siódmym niebie,spróbuj tak ,no chyba ,że koniecznie musicie wyjść.za,,na


np. na dach bloku :) ssssssssssssssssssssssuper ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
13 lutego 2016r. o 21:35
DP napisał(a):
blues napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): A może romantyczna kolacja przygotowana przez Ciebie?
Racja,czy koniecznie,trzeba gdzieś iść? Pyszna z afrodyzjakami kolacyjka i szczególnie słodkie pieszczoty i ja na ten przykład była bym w siódmym niebie,spróbuj tak ,no chyba ,że koniecznie musicie wyjść.za,,na


np. na dach bloku :) ssssssssssssssssssssssuper ;)
chłe,chłe, ;) :D za,,,,,na
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
13 lutego 2016r. o 22:25
blues napisał(a):
DP napisał(a):
blues napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): A może romantyczna kolacja przygotowana przez Ciebie?
Racja,czy koniecznie,trzeba gdzieś iść? Pyszna z afrodyzjakami kolacyjka i szczególnie słodkie pieszczoty i ja na ten przykład była bym w siódmym niebie,spróbuj tak ,no chyba ,że koniecznie musicie wyjść.za,,na


np. na dach bloku :) ssssssssssssssssssssssuper ;)
chłe,chłe, ;) :D za,,,,,na


chłe??????????????????????


Dopisane 13.02.2016r. o godz. 22:25:

DP napisał(a):
blues napisał(a):
DP napisał(a):
blues napisał(a):
sloneczko010981 napisał(a): A może romantyczna kolacja przygotowana przez Ciebie?
Racja,czy koniecznie,trzeba gdzieś iść? Pyszna z afrodyzjakami kolacyjka i szczególnie słodkie pieszczoty i ja na ten przykład była bym w siódmym niebie,spróbuj tak ,no chyba ,że koniecznie musicie wyjść.za,,na


np. na dach bloku :) ssssssssssssssssssssssuper ;)
chłe,chłe, ;) :D za,,,,,na


chłe??????????????????????


To co z tym dachem? hłe......może być?hłe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TakiJeden niezalogowany
13 lutego 2016r. o 22:28
Teraz moze byc zimno, w lecie jak najbardziej na sloneczko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
13 lutego 2016r. o 22:31
~TakiJeden napisał(a): Teraz moze byc zimno, w lecie jak najbardziej na sloneczko


liczy się kreatywność
ognicho jak ta lala i cieplunio :)
czy ja wszystko muszę jak na dłoni :> co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2016r. o 23:40
DP napisał(a):
~TakiJeden napisał(a): Teraz moze byc zimno, w lecie jak najbardziej na sloneczko


liczy się kreatywność
ognicho jak ta lala i cieplunio :)
czy ja wszystko muszę jak na dłoni :> co?


Haha ognicho na dachu :D. Straz pożarna na glowie i po romantyzmie :p. Dzieki za normalne opowiedzi. Co do propozycji zeby samemu zrobic kolacje to juz nie raz robilem i po prostu chcialbym wyjsc do fajnego miejsca. Rafaell, el pablo itp to wszystko obcykane i dlatego założyłem temat bo moze ktos powie o miejscu którego przypadkiem nie znam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
13 lutego 2016r. o 23:52
~ napisał(a):
DP napisał(a):
~TakiJeden napisał(a): Teraz moze byc zimno, w lecie jak najbardziej na sloneczko


liczy się kreatywność
ognicho jak ta lala i cieplunio :)
czy ja wszystko muszę jak na dłoni :> co?


Haha ognicho na dachu :D. Straz pożarna na glowie i po romantyzmie :p. Dzieki za normalne opowiedzi. Co do propozycji zeby samemu zrobic kolacje to juz nie raz robilem i po prostu chcialbym wyjsc do fajnego miejsca. Rafaell, el pablo itp to wszystko obcykane i dlatego założyłem temat bo moze ktos powie o miejscu którego przypadkiem nie znam ;)


Pasja gryfów śląski :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza