Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PO samo ograbiło dzieci ,a teraz sieje fermęt ,,,

~maciej niezalogowany
15 lutego 2016r. o 0:32
~ napisał(a): Darmozjady może po 1000 byście chcieli ja wychowałem troje dzieci i nikt mi nic nie dawał ,doprowadzicie ten chory kraj do bankructwa .Teraz to dopiero patologia się powiększy .


A co zazdrościsz, ze teraz matki dostaną a ty nie miałeś, jak na osobę, która wychował trójkę dzieci dużo w tobie jadu. Chytrość, zazdrość, obżarstwo, pycha. Tępy jesteś. Wątpię w twoją słowa, wątpię czy masz 20 lat. BO jakbyś miał 50 to byś wiedział, kto wyprzedał majątek i doprowadził do patologi i skraju załamania nerwowego 4 mln Polaków, 2-3 wyjechało. Jak taki odważny jesteś. To możemy tutaj podpisywać się swoimi prawdziwymi danymi? Ja się swoich przekonań nie wstydzę. HA. Co Lemigu, haha, kto pierwszy wyjdzie z szeregu? NIKT Z WAS. HA, słabi oj słabi krzykacze. Chcecie społeczeństwa czy nie? Jak to jest? Bo ja chce pomagać, i strawię ciężar dla potrzebujących. Widzę ty nie. Hau, Hau. TO jak dalej społeczeństwo czy jednostka? Ja sobie wyśmienicie poradzę. Ciekawe czy ty niedarmozjadzie będziesz stanie zapłacisz za leczenie w szpitalu, gdy społeczeństwo przejdzie w jednostkę, a zważ, że ja swoje poglądy wywodzę od JKM, od początku, nie od PO, nie od PIS, i potrafiłem nawet tam dojrzeć minusy. Ty potrafisz. Wątpię, że jesteś wstanie wypowiedzieć się na jakikolwiek temat, a i odwagi ci brak fizycznej również. Nara buraku. Ale i tutaj potrafię uszanować twe istnienie, bo wierzę iż każdy ma prawo się wypowiedzieć. Idź tam głosuj na PSL albo możliwe, że Petru/Palikot, czując się częścią yntelygencji. Swojej nie chcę przywoływać, bo byś miał problem z dodawaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patriota niezalogowany
15 lutego 2016r. o 1:09
1. Ulgi podatkowe dla rodzin wielodzietnych
2. Złotówka za złotówkę
3. Wsparcie żywieniowe dla dzieci z ubogich rodzin
4. Podwyższenie świadczeń pielęgnacyjnych
5.Urlop rodzicielski
6. Rządowy program in vitro
7. Z 373 w 2007 roku wzrosła do 1789 żłobków, 448 klubów dziecięcych oraz 525 dziennych opiekunów (stan na kwiecień 2015 roku).
8. Od października 2011 roku państwo dokłada do pensji niań, z którymi rodzice podpiszą umowę i zarejestrują ją w ZUS.
9. Zwiększenie dostępności edukacji przedszkolnej. 2007- 16 902 na koniec 2014 roku działało ich już 21 661 przedszkoli.
10. Przedszkola za złotówkę
11. W latach 2009–2014 budżet państwa przeznaczył 360 milionów złotych na stworzenie przyszkolnych placów zabaw lub ich remonty
12. Bezpłatny podręcznik
Coś jeszcze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2016r. o 7:26
~Patriota napisał(a):
10. Przedszkola za złotówkę
Coś jeszcze ?


Chyba sobie zartujesz, w Boleslawcu nie ma przedszkoli za zlotowke, w praktyce kaza sobie placic nawet wtedy jak dziecka nie ma.
Za 1 zl jest np w Nowogrodźcu, tam Burmistrz i radni nir zrobilo skoku na kasę. Brawo dla pana Burmistrxa, ktory zawsze kieruje sie dobrem mieszkanców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2016r. o 7:57
Bardzo dużo rodzin jest mających tylko jedno dziecko, bo ich po prostu nie stać na wychowanie większej gromadki. I to, że planują i myślą....to teraz mają być pominięci ?????????? Nie sztuka w biedzie naklepać.........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2016r. o 8:01
~Patriota napisał(a): 1. Ulgi podatkowe dla rodzin wielodzietnych
3. Wsparcie żywieniowe dla dzieci z ubogich rodzin
5.Urlop rodzicielski
8. Od października 2011 roku państwo dokłada do pensji niań, z którymi rodzice podpiszą umowę i zarejestrują ją w ZUS.
11. W latach 2009–2014 budżet państwa przeznaczył 360 milionów złotych na stworzenie przyszkolnych placów zabaw lub ich remonty
12. Bezpłatny podręcznik
Coś jeszcze ?


Ulgi od dawna już były.

Urlop macierzyński od dawna funkcjonuje.

Takie wsparcie żywieniowe, że dzieci są dzielone na lepsze i gorsze. Papierowe talerzyki?

Czy zarejestrowała się w ZUSie chociaż jedna niania?

360mln na 5lat.

Podręcznik z błędami co nikt go nie chce.

No to co jeszcze jak na 8 lat rządów? :]

PO to już porażka i obciach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
15 lutego 2016r. o 9:40
skorn napisał(a): To tyle jesli chodzi o suwerenność Polski.

Nie pitol w stylu : "kasa cacy, odsetki be" ;)

PS.
Natomiast "fermęt", pierwsza klasa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
15 lutego 2016r. o 9:54
W 1993r urodziłam dziecko, przez wszystkie lata wychowywania jej nasze państwo nie kwapiło się do jakiejkolwiek pomocy w wychowaniu , nawet rodzinnego przez większość czasu nie dostawaliśmy no bo kilka zł. za dużo zarabialiśmy.Myśleliśmy o drugim dziecku ale po prostu nas na nie nie było stać!
Nasze PAŃSTWO nie zrobiło nic żeby zachęcić rodziny do większej ilości dzieci pomimo że od 1990 rodziło się już sporo mniej dzieci. Przez ponad 20 lat zrobiono niewiele w kwestii prorodzinnej więc powinniśmy się cieszyć że w końcu ktoś coś dobrego robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
15 lutego 2016r. o 10:45
zamiast blokować ustawe lepiej pracować nad następną. chyba jedna nie wyklucza drugiej. niech PO zrobi projekt na koniec roku dla pierwszego dziecka, PiS'owi zajęło to pare miesiecy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza