Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożej OC - a co z ubezpieczeniem autocasco?
~dobrze niezalogowany
16 lutego 2016r. o 11:39
Chcieliście ,,Dobrej Zmiany " to płakać i płacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
16 lutego 2016r. o 11:47
I bardzo dobrze :). Chcielismy Pisowskiej komuny to trzeba płacić. Kiedyś przed transformacja płacilismy na działaczy partyjnych PZPR a teraz bedziemy płacic na ich PISowskich kolegów z tą róznica że dodatkowo jeszcze daninę dostnie wszchobecny i ciagle biedny KLER
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2016r. o 11:54
~wyborca napisał(a): I bardzo dobrze :). Chcielismy Pisowskiej komuny to trzeba płacić. Kiedyś przed transformacja płacilismy na działaczy partyjnych PZPR a teraz bedziemy płacic na ich PISowskich kolegów z tą róznica że dodatkowo jeszcze daninę dostnie wszchobecny i ciagle biedny KLER


Żeby komuś coś dać to drugiemu trzeba zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 lutego 2016r. o 11:55
poki co paliwo rownowazy podwyzke. wczoraj za 180 zł zalałem 50 litrow na orlenie, jeszcze niedawno 250 zł. 100 zł miesiecznie jak nic taniej robiac 1000 km miesiecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aneczka1 niezalogowany
16 lutego 2016r. o 13:04
Jeśli ktoś się trzyma jednego ubezpieczyciela to ceny go przerażają . Grunt to poszukać odpowiedniego pośrednika , który zna rynek ubezpieczycieli a nie napełania swoją kieszeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
16 lutego 2016r. o 13:50
A za PO..... BYŁOBY O C ZA DARMO.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 lutego 2016r. o 13:58
Przecież ten tekst to reklama. Nie ma się co martwić na zapas. Początkiem lutego ubezpieczałam swoją rakietę. Kupiłam ją z OC w liberty, gdzie zaproponowali mi stawkę 500 parę zlotych przy 60% zniżek. Poszukałam i w efekcie ubezpieczyłam ją za 212 zł/rok.
Póki co, jest tanio :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Auto niezalogowany
16 lutego 2016r. o 14:09
A znacie jakiegos posrednika od znalezienia gdzie najtaniej wyjdzie oc dla 26 latka,auto na znizki wspolwlasciciela 60%? Co proponujecie? Chodzi o 1,9 tdi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza