Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komendant KPP zachęcał maturzystów do służby
~policjant niezalogowany
3 marca 2016r. o 20:32
Oczy mydlą jak to jest wspaniale pracować jako policjant, a później nie jest już tak kolorowo. Psie pieniądze, mobbing w pracy i ciągły stres to chleb powszedni. Kariery żadnej się nie zrobi chyba, że masz "szerokie plecy". Nie dość, że na co dzień użerasz się z ludźmi to jeszcze w firmie z przełożonymi. Średnio po 10 latach służby policjant pracuje na 4-5 grupie zaszeregowania, co wraz ze wszystkimi dodatkami daje co miesiąc do wypłaty ok. 3 tys. na rękę. Na poczatku swej przygody młody policjant dostanie ok. 2tys. Teraz w normalnej firmie w okolicach Bolesławca tyle płacą. Szkolenia w Policji to fikcja, zadnych nowych uprawnień sie nie zdobędzie nie ma na co liczyć. Jeżeli chcesz coś zrobić dla siebie to tylko prywatnie, za swoje pieniążki. Powiem tyle dobrze to już w tej firmie było. Tendencja jest taka, aby wszystko ukrucić. Najwcześniej można odejść po 25 latach pracy, a nie po 15 jak było wcześniej i min wiek pozwalający odejść na emeryturę to 55 lat. Także przyjmując się w wieku 20lat czeka cię jeszcze jakieś 35lat pracy w dość nieciekawych warunkach. Proponowałbym na początek swojej przygody z pracą wyjechać za granicę i spróbować zarobić prawdziwe pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tfyf niezalogowany
3 marca 2016r. o 21:24
mundurówka dodatki do pensji wczasy pod gruszę na kazdego członka rodzinny i mało wam dalej jest jak się nie podoba do innej pracy dostaliście podwyższkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
3 marca 2016r. o 22:09
~policjant napisał
...ukrucić

Jesteś pewien tego co piszesz?

@~tfyf

Chcesz mnie udusić? Czytając to zdanie, a właściwie kilka - mało powietrza mi nie zabrakło. Postaw od czasu do czasu kropkę, przecinek lub myślnik, etc. To wtedy przynajmniej nie będzie to bełkot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 8:41
a ja lubie policje moze nie ich mandaty ale zawsze bylo to moje marzenie po dzis dzien patrolowac miasto i nie dlatego ile placa itd. tylko ze mam szacunek do tej sluzby i ludzi wykonujacych ten zawod ale ja w wieku 28 lat moge pomarzyc juz raczej:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
4 marca 2016r. o 8:57
~taki tam napisał(a): ~policjant napisał
...ukrucić

Jesteś pewien tego co piszesz?

@~tfyf

Chcesz mnie udusić? Czytając to zdanie, a właściwie kilka - mało powietrza mi nie zabrakło. Postaw od czasu do czasu kropkę, przecinek lub myślnik, etc. To wtedy przynajmniej nie będzie to bełkot.


Wszystko w jego tekście zrozumiałem. Ty z czym masz problem?
To nie było dyktando, tylko luźna wypowiedź i to na temat.

Sam często narzekam na policjantów, ale tu gość ma rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2016r. o 17:29
~tfyf napisał(a): mundurówka dodatki do pensji wczasy pod gruszę na kazdego członka rodzinny i mało wam dalej jest jak się nie podoba do innej pracy dostaliście podwyższkę


"Mundurówka" od 2009r. ma zamrożone płace, co znaczy, że średnio straciłem na tym jakieś 600zł przez te lata. Faktycznie w 2015r. ma być podzyżka dla policjantów, jednak do końca nie wiadomo ile ona wyniesie. Mówi się, że około 200zł.

Kolega mówi o dodatkowych przywilejach pieniężnych dla policjantów w postaci zwrotu kosztów dojazdu, mundurówki, wczasy pod gruszą. To teraz niech się ktoś wypowie czy w okolicznych firmach nie wypłacają takich bonifikat? Znam osobę, która pracuje w TBAI (strefa Wykroty). Na najniższym stanowisku (praca na szwalni) po 2 latach stażu, dostaje na rękę 2400zł+ zwrot kosztów dojazdu do pracy + wczasy pod gruszą na każdego członka rodziny, za nadgodziny płacą, a soboty i niedziele są za 100%.

Jeżeli chodzi o mundurówkę to kolega myśli, że te 2tyś. które dostaję, na co przeznaczam? Ano podpowiem ci troszkę... na MUNDUR, który muszę samodzielnie sobie kupić i uzupełniać jak mi się coś zepsuje, podrze, zniszczy itp. A noszę go codziennie i używam w trudnych warunkach (deszcz, śnieg). W dodatku jest kiepskiej jakości, bo oczywiście przetarg wygrała jakaś no name firma, która ma pozwolenie na szycie ubrań z napisem POLICJA. Do tego ceny za te ubrania są kosmiczne. Np. koszula 70zł, bluza 350zł, spodnie przejściowe 250zł, buty za kostkę 350zł, pas biały 60zł. Nie wspominając o kurtkach, ubiorze wyjściowym, letnim, zimowym.
Wszystko utzrymujesz i pierzesz na własny koszt oczywiście. Czy nadal uważasz, że mundóruwka to tak bardzo wielki przywilej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
4 marca 2016r. o 17:58
Nie podoba się wam? za mało?
Zmieńcie prace !! Proste
Dlaczego tylko policjant, pielęgniarka, górnik i strażak mają MIEĆ "bo im się należy" a reszta ludzi???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rf6gui niezalogowany
4 marca 2016r. o 20:21
taki tam sam jesteś bełkot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza