Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mnóstwo medali Sonii Turzynieckiej
~ kibic niezalogowany
8 marca 2016r. o 10:40
Bukiet kwiatów na Dzien Kobiet dla Naszej Medalistki-,,lodołamaczki-męskich serc,,Pozdr ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 11:25
Miałem przyjemność słuchać wypowiedzi tej wspaniałej Pani ,bardzo skromna i ciepła Kobieta,życzę jej w Dniu Kobiet dalszych sukcesów i zdrówka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
9 marca 2016r. o 8:30
Gratulację! Życzę dalszych sukcesów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sonia Turzyniecka niezalogowany
9 marca 2016r. o 16:18
PIEKNIE DZIEKUJE WSZYSTKIM MOIM KIBICOM ZA PIEKNE SŁOWA UZNANIA I GRATULACJE.SŁOWA W KOMENTARZACH WZRUSZYŁY MOJE SERCE NIE SPODZIEWAŁM SIE ZE MAM TAK ODDANYCH FANÓW.POWIM SZCZERZE ZE WYSTEP NA TYM FESTIWALU GWIAZD SPORTU BYŁ DLA MNIE BARDZO STRESJACY TYM BARDZIEJ ZE NIE CHCIAŁAM ZAWIESC WAS MIESZKANCÓW>UDAŁO SIE I TO JEST NASZ WSPÓLNY SUKCES >DEDYKUJE WAM SWYCIESTWA I PRZYTULAM DO SERC>LICZE NA DALSZY DOPING KTÓRY BARDZO MI POMAGA>POZDRAWIAM>.....fotki z zawodów mozna ogładnac na stronie Starostwa Bolesławieckiego i na fanpejzu-Sonia Turzyniecka-Sportowiec. Serdecznie zapraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sonia Turzyniecka niezalogowany
9 marca 2016r. o 17:04
DZIEKUJE RÓWNIEZ ZA ZYCZENIA ZOKAZJI DNIA KOBIET A ZE OBCHODZIMY DZIEN MEZCZYZN DOZO ZDROWKA PANOWIE I DUZO MIŁOSCI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sonia Turzyniecka niezalogowany
9 marca 2016r. o 17:05
DZIEKUJE RÓWNIEZ ZA ZYCZENIA ZOKAZJI DNIA KOBIET A ZE OBCHODZIMY DZIEN MEZCZYZN DOZO ZDROWKA PANOWIE I DUZO MIŁOSCI :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2016r. o 17:07
~ napisał(a): Miałem przyjemność słuchać wypowiedzi tej wspaniałej Pani ,bardzo skromna i ciepła Kobieta,życzę jej w Dniu Kobiet dalszych sukcesów i zdrówka.
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2016r. o 21:25
~ napisał(a): Miałem przyjemność słuchać wypowiedzi tej wspaniałej Pani ,bardzo skromna i ciepła Kobieta,życzę jej w Dniu Kobiet dalszych sukcesów i zdrówka.
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza