Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poligonowy sprawdzian artylerzystów
~:* niezalogowany
8 marca 2016r. o 17:15
Lepsza ropa niż twoja żopa i skarpety tygodniówki :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmywara niezalogowany
8 marca 2016r. o 17:20
Dobra koniec przepychanek ! W sobotę robimy wypad na miasto i wielkie bzykan.o. A oni niech tam ćwiczą ha,ha,ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:* niezalogowany
8 marca 2016r. o 17:23
A proszę bardzo, mam dla ciebie dwie chętne :D

http://fs5.directupload.net/images/160308/cdwvp247.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 18:19
Huri napisał(a):
~On napisał(a): Skoro darmozjady to jedz i sie baw od 5 do 21 w polu zobaczysz jaka jest zabawa zwłaszcza przy takiej pogodzie


Ciężko jest porzucić wóz, laptop i ściemniająca a poczet konserw, panzer-wafli i spania pod namiotem :DDopisane 08.03.2016r. o godz. 15:50:Jestem ciekaw ile sprzętu zepsuło się na trasie przejazdu kolumny :D


Dokładnie; siędzą w koszarach, grają w gierki na kompach i ściemniją ile można; a ja już dobrze wiem jak wygląda praca w wojsku; ca znając zycie, to ci najwieksi sciemniacze pewnie L4 juz wzieli i sie wymiksowali z poligonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żona "trepa" niezalogowany
8 marca 2016r. o 18:24
~zmywara napisał(a): Dobra koniec przepychanek ! W sobotę robimy wypad na miasto i wielkie bzykan.o. A oni niech tam ćwiczą ha,ha,ha.


A co ty sobie myślisz gnojku, że kim ty jesteś? osobiście nie życzę sobie takich tekstów, bo to mnie obraża.
Żona "trepa" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
8 marca 2016r. o 19:49
~żona "trepa" napisał(a):
~zmywara napisał(a): Dobra koniec przepychanek ! W sobotę robimy wypad na miasto i wielkie bzykan.o. A oni niech tam ćwiczą ha,ha,ha.


A co ty sobie myślisz gnojku, że kim ty jesteś? osobiście nie życzę sobie takich tekstów, bo to mnie obraża.
Żona "trepa" ;)


Ale to nie jest koncert życzeń... (no musiałem :D )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2016r. o 20:53
wojsko musi byc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 marca 2016r. o 22:44
do anonima w dupie byłeś i gówno widziałeś to się nie wypowiadaj bo grabiami nawet nie potrafisz się posługiwać :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza