Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
~Tom niezalogowany
13 marca 2016r. o 15:41
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~My PISy som demokraty niezalogowany
13 marca 2016r. o 15:56
~Niesioł napisał(a): Sankcje nałożone na reżim PiS są dobre dla Polski! Reżim Kaczyńskiego to nie Polska - to pisowska dyktatura, nie wahajcie się! Wszystkie sankcje, które osłabiają reżim, są dobre dla Polski! Polska będzie krajem demokratycznym, odzyskamy demokrację - im szybciej, tym lepiej!
— apeluje Stefan Niesiołowski w krótkim filmie, jaki opublikował na swoim profilu na Facebooku.
Polityk Platformy Obywatelskiej po raz kolejny pokazuje, w jakich konkretach ma przejawiać się „wojna totalna” w wykonaniu jego partii. Zrobią wszystko, absolutnie wszystko, by zaszkodzić rządowi.


Dodał jeszcze;Tylko stanowcza postawa KW i społeczeństwa w kraju pozwoli tę tragiczną sytuację zmienić. Powszechnie znane są absurdalne, szkodliwe, głupie i bezmyślne działania PiS! Trwają czystki, wyrzucanie ludzi z pracy, a telewizja przypomina telewizję reżimową ze stanu wojennego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
13 marca 2016r. o 16:00
KOD popiera 0,000001%społeczeństwa,a PiS popiera 21%społeczeństwa,to nie wiem z czego ty Bolectus cz jak ci tam się cieszysz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~My PO som zapominalscy. niezalogowany
13 marca 2016r. o 16:37
~My PISy som demokraty napisał(a):
~Niesioł napisał(a): Sankcje nałożone na reżim PiS są dobre dla Polski! Reżim Kaczyńskiego to nie Polska - to pisowska dyktatura, nie wahajcie się! Wszystkie sankcje, które osłabiają reżim, są dobre dla Polski! Polska będzie krajem demokratycznym, odzyskamy demokrację - im szybciej, tym lepiej!
— apeluje Stefan Niesiołowski w krótkim filmie, jaki opublikował na swoim profilu na Facebooku.
Polityk Platformy Obywatelskiej po raz kolejny pokazuje, w jakich konkretach ma przejawiać się „wojna totalna” w wykonaniu jego partii. Zrobią wszystko, absolutnie wszystko, by zaszkodzić rządowi.


Dodał jeszcze;Tylko stanowcza postawa KW i społeczeństwa w kraju pozwoli tę tragiczną sytuację zmienić. Powszechnie znane są absurdalne, szkodliwe, głupie i bezmyślne działania PiS! Trwają czystki, wyrzucanie ludzi z pracy, a telewizja przypomina telewizję reżimową ze stanu wojennego!
Włączyłem telewizor i się rozczarowałem , - niczym nie przypomina reżimowej ze stanu wojennego .Prowadzący nie są w mundurach a tak ogólnie to myślę że Niesiołowski najadł się MIRABELEK i w żołądku sfermentowały , mistrz bredzenia potwierdził że w tej dyscyplinie nie ma sobie równych .Szkoda że biedny zapomniał o czystkach PO z 2007 , w pierwszych dniach urzędowania wymieniono wszystkich Wojewodów , wyrzucano z pracy wszystkich z nadania PiS ,usuwano z telewizji niewygodnych dziennikarzy , widocznie to już taka Polska tradycja . Szkoda tylko że ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2016r. o 17:07
ja nie rozumiem tylko jednego, dlaczego Boletus, typowy Bolesławianin, o typowych dla miasta przekonaniach, tak bardzo chce pozostać anonimem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2016r. o 17:28
~ napisał(a): ja nie rozumiem tylko jednego, dlaczego Boletus, typowy Bolesławianin, o typowych dla miasta przekonaniach, tak bardzo chce pozostać anonimem :)

Bo nie życzy sobie żeby taka jak ty Pisowska gnida opluwała go anonimowo w internecie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirosław Putyra niezalogowany
13 marca 2016r. o 17:28
Z trudem przebrnąłem przez temat. Ileż tu wzajemnej niechęci... hmm... właściwie bezinteresownej nienawiści. Temat założony przez trolla właśnie w takim celu. Czy to plagiator niejaki Bolesławiecki, czy inny Boletus, to bez znaczenia. Ważne, by prowokować, dzielić, wymusić myślenie zerojedynkowe.
Wszyscy chcemy żyć w przyjaznej rzeczywistości. Wszyscy ! Pragniemy jak najlepszego życia, bezpieczeństwa swego i najbliższych. Jednak wkręcani przez internetowych, tchórzliwych trolli skaczemy innym do gardeł.
Warto sobie to uzmysłowić, poczytać o socjotechnicznej manipulacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 marca 2016r. o 17:46
klucznick napisał(a): KOD popiera 0,000001%społeczeństwa,a PiS popiera 21%społeczeństwa,to nie wiem z czego ty Bolectus cz jak ci tam się cieszysz :P [/c
To 0,0000001to właśnie jest twoje IQ tępy kluczniku.Natomiast PIS popiera 19% lemingów a 81%normalnych ludzi ma PIS w d...e.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza