Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
~List do Grzegorza niezalogowany
14 marca 2016r. o 15:52
niezalezna.pl - strefa wolnego słowa

14 marca 2016
Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD
Wydarzenia Opinie Wideo Blogi
Polska Świat Gospodarka Sport Historia Kultura Media

List do Grzegorza Schetyny
4.4K
Dodano: 13.03.2016 [20:55]
List do Grzegorza Schetyny - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji. NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji. NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji – czytamy w liście otwartym dr Elżbieta Morawiec do szefa Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny.





Pełna treść listu dr Elżbiety Morawiec

Panie Schetyna, liderze opozycji,

NIE jestem członkinią PiS
NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu będziecie rządzić nadal
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną
NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza
NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju
NIE chcę żyć w kraju, w którym potop nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród
NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu jest przemilczany
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowe go rządu w ustawie czerwcowej 2015
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach j e d n e j, przegranej w wyborach partii
NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci
NIE chcę żyć w kraju, gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes. nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego
NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.
Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980 i wielka zdrada Okrągłego Stołu.
Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.
NIE chcę dożyć powrotu do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan
NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.
NIE chcę dożyć najbliższego roku (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia zdrady narodowej, zwycięży
Tak mi dopomóż Bóg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
14 marca 2016r. o 16:08
Demokracja jest piekna bo slowo durnia jest tak samo ważne jak slowo madrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
14 marca 2016r. o 17:01
~xxx napisał(a): Demokracja jest piekna bo slowo durnia jest tak samo ważne jak slowo madrego.


A nie powinno tak być. Nie ma demokracji, nie ma równości, każdy człowiek jest inny, duży , mały, głupi, mądry, uczciwy, zdradziecki, jeden chce być rolnikiem i uprawiać ziemię inny chce odebrać mu owoce jego pracy. Jeden chce się uczyć zgodnie ze swoimi predyspozycjami, inny w ogóle nie chce się uczyć. Jeden pracuje dla siebie, ktoś inny jest wolontariuszem, a jeszcze inny jest złodziejem - to dlaczego wszyscy mieliby mieć równe prawa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 17:27
~List do Grzegorza napisał(a): niezalezna.pl - strefa wolnego słowa

14 marca 2016
Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD
Wydarzenia Opinie Wideo Blogi
Polska Świat Gospodarka Sport Historia Kultura Media

List do Grzegorza Schetyny
4.4K
Dodano: 13.03.2016 [20:55]
List do Grzegorza Schetyny - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji. NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji. NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji – czytamy w liście otwartym dr Elżbieta Morawiec do szefa Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny.





Pełna treść listu dr Elżbiety Morawiec

Panie Schetyna, liderze opozycji,

NIE jestem członkinią PiS
NIE chcę żyć w kraju w którym wy, po obaleniu rządu będziecie rządzić nadal
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym nadal będą królowały korupcja, kłamstwo, manipulowanie opinią publiczną
NIE chcę żyć w kraju zdrady narodowej, jakiej pańska formacja PO się dopuszcza
NIE chcę żyć w kraju, w którym tzw. opozycja, czyli współczesna Targowica, wzywa zewnętrzne siły do ingerencji w sprawy mojego kraju
NIE chcę żyć w kraju, w którym potop nienawiści leje się na zwycięską partię w wyborach, czyli na naród
NIE chcę żyć w kraju, w którym prawdziwy zamach stanu, dokonany w czerwcu 2015, aby zablokować reformy nowego rządu jest przemilczany
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia, prezes Trybunału Konstytucyjnego, jawnie knuje z przegraną partią PO, jak doprowadzić do blokady działań nowe go rządu w ustawie czerwcowej 2015
NIE chcę żyć w kraju, w którym sędzia!!!, jak prezes TK Rzepliński, jest na usługach j e d n e j, przegranej w wyborach partii
NIE chcę żyć w kraju , w którym pod pozorem obrony demokracji, demokrację, wolę narodu, jawnie się gwałci
NIE chcę żyć w kraju, gdzie jedynym paliwem debaty publicznej jest szerzona przez PO et consortes. nienawiść do PiS i Jarosława Kaczyńskiego
NIE chcę żyć w kraju, w którym byle szmondak, analfabeta nie znający ani historii Polski, ani historii Europy, jak pan Petru, mieni się obrońcą demokracji
NIE chcę żyć w kraju, w którym zdrajcy interesu narodowego mienią się obrońcami demokracji.
Przeżyłam wiele "przełomów". Pierwszym był Październik 1956, drugim Grudzień 1970, Sierpień 1980 i wielka zdrada Okrągłego Stołu.
Jestem człowiekiem "Solidarności" i pozostanę nim do końca moich dni.
NIE chcę dożyć powrotu do władzy pospolitych krętaczy własnych interesów, zwykłych targowiczan
NIE chcę tej chwili dożyć, bo to będzie KONIEC POLSKI.
NIE chcę dożyć najbliższego roku (mam 76 lat), w którym pańska partia PO, partia zdrady narodowej, zwycięży
Tak mi dopomóż Bóg



Niezalogowany,jeśli chcesz człowieku solidarności .....itd,itd.Zgoda na sex w ucho,w nos,zgoda na sex w oko.Brak zgody na sex z ...em,bo on akurat jest szefem.

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/watykan-z-uznaniem-o-oscarze-dla-filmu-o-pedofilii-w-kosciele,624696.html

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Narodowiec niezalogowany
14 marca 2016r. o 17:34
KOD - ZDRAJCY! I NOWA TARGOWICA!, PRECZ Z KODem I ZE ZDRAJCAMI NARODU POLSKIEGO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 18:15
~List do Grzegorza napisał(a):
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji.


Albo ja coś przespałem albo autorka odjechała, co to afera cmentarna, coś ze smoleńskiem? i kto jest jej bohaterem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
14 marca 2016r. o 18:25
~ napisał(a):
~List do Grzegorza napisał(a):
NIE chcę żyć w kraju, w którym bohater afery cmentarnej staje się obrońcą demokracji.


Albo ja coś przespałem albo autorka odjechała, co to afera cmentarna, coś ze smoleńskiem? i kto jest jej bohaterem?


76 latek,a że kobieta to i pewnie ujęła jeszcze parę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2016r. o 19:09
najnowsze sondaże pokazują, ze społeczestwo nie daje się nabrać na te bzdety kodowców i PO . społeczeństwo widzi , ze te pajace kod i PO swoimi działaniami wiecej szkodzą polsce niż zależy im na demokracji. oni nawet nie zasługują na bycie opozycją, bo opozycja zamiast robić zadymy powinna pracować nad populistycznymi ustawami dla społeczestwa . co za pajace głosowali na petru czy schetyne?? to dwa najwieksze ...e sceny politycznej.
po sondażach widać, ze społeczeństwo ie daje sie nabrać na ich cyrk, który szkodzi polsce
:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Najnowszy-sondaz-cztery-partie-w-Sejmie-w-czolowce-nikt-nie-zyskal-wyborcow,wid,18213408,wiadomosc.html?ticaid=116a6b&_ticrsn=3

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.