Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
~~Komitet Obrony (własnej) D*py niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 8:03
eSBecy zebrali w jednym miejscu swoje wnuki, by dowieść światu, że KOD to młodość. A to przede wszystkim starzy komuniści i złodziej.
Przecież próbowali zrobić przewrót jak ubecji odbierali wielkie a NIEZASŁUŻONE emerytury. 2,5 tysiąca to i tak dla nich za dużo! Wielu przyzwoitych ludzi pracujących ciężko całe życie może tylko marzyć o 1600 złotych!
Generał WSI Dukaczewski pod Sejmem pokazuje czyj to Komitet i czyj protest!

Cała ta "opozycja" to banda żałosnych skompromitowanych gamoni i cymbałów.
Co dziś trzeba mieć we łbie by popierać alimenciarza okradającego bezczelnie puszki ze składkami swoich ludzi?
Co trzeba mieć w pustym łbie, by popierać bredzącego nieustannie oszusta, który nabrał frankowiczów, nie potrafi nawet sklecić sprawozdania finansowego własnej partii, a wrzeszcząc o zagrożonych podstawach państwa leci na Maderę bzykać cudze żony?

Nie mam pod ręką mema, ale go streszczę:
Kaczor podnosząc ręce w górę mówi: "Panie Boże prosiłem cię o głupią opozycję, ale tym razem to mocno przesadziłeś ;) "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 stycznia 2017r. o 8:06
Kazdy ma prawo prostestowac, i nie ma znaczenia jaka ma przeszlosc.
Jesli nie podoba mu sie terazniejszosc i wizja przyszlosci moze przyjsc i powiedziec rzadowi: nie podoba mi sie to.
Dlaczego ludzie nie chca tego prawa szanowac?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oni byli 100 razy gorsi! niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 8:19
Dlatego, że to właśnie łopozycja drasycznie łamie prawo!
Kiedy oni byli u władzy, na LEGALNE demonstracje nasyłali prowokatorów policyjnych a go górników strzelali!
Sami roblili głosowania w Sali Kolumnowej i usuwali posłów Strażą Marszałkowską. Wtedy było OK?
Do nich nikt nie strzela i nie kopie na demonstracjach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 8:20
emem napisał(a): Kazdy ma prawo prostestowac, i nie ma znaczenia jaka ma przeszlosc.
Jesli nie podoba mu sie terazniejszosc i wizja przyszlosci moze przyjsc i powiedziec rzadowi: nie podoba mi sie to.
Dlaczego ludzie nie chca tego prawa szanowac?


Czy uważasz za konsekwentnych ludzi którzy za komuny zwalczali demokrację a dziś rzekomo chcą jej bronić? Raczej wazna jest przeszłość, a tym przypadku w wielu momentami ukazuje zwykłą hipokryzję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Komuniści i złodzieje! niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 8:41
Kwintesencją KODowców jest Sekretarz BP KC PZPR Marcin Święcicki skandujący w Sejmie "wolne media!" i "precz z komuną!".

Wstydu nie mają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski do emem. niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 9:46
emem napisał(a): Kazdy ma prawo prostestowac, i nie ma znaczenia jaka ma przeszlosc.
Jesli nie podoba mu sie terazniejszosc i wizja przyszlosci moze przyjsc i powiedziec rzadowi: nie podoba mi sie to.
Dlaczego ludzie nie chca tego prawa szanowac?
Zgodziłbym się z Pańskim komentarzem gdyby protest dotyczył tego co Pan napisał , w chwili powstania KOD pomyślałem że to nawet może być dobre . Zmieniłem całkowicie zdanie gdy KOD stał się narzędziem totalnej opozycji w realizacji planu obalenia legalnego rządu . Końcowe pytanie jest co najmniej śmieszne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~knut niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 9:58
Na naszej ziemi były Germany Death Camps.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zobaczyć człowieka , a nie jego czyn !! niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 10:56
KOD jest OK , ale bez tego szemranego alimenciarza Kijowskiego , toz to obciach dla ruchu KOD !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima