Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fatalny stan windy w galerii

~klientka niezalogowany
19 marca 2016r. o 9:24
Bedac w galerii jechalam winda ,ktora po raz kolejny sie zaciela .Gasnie swiatlo winda stoi dziecko placze SKANDAL.wiem ze nie mnie jednej to sie przytrafilo .Do kogo moge sie udac zeby to zglosic
? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 16:09
~klientka napisał(a): Bedac w galerii jechalam winda ,ktora po raz kolejny sie zaciela .Gasnie swiatlo winda stoi dziecko placze SKANDAL.wiem ze nie mnie jednej to sie przytrafilo .Do kogo moge sie udac zeby to zglosic
? :>
przestań jeździć windą!!! A problem sam zniknie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 16:25
Czy w sklepie nie wiedzieli do kogo to zgłosić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
19 marca 2016r. o 17:09
~ napisał(a):
~klientka napisał(a): Bedac w galerii jechalam winda ,ktora po raz kolejny sie zaciela .Gasnie swiatlo winda stoi dziecko placze SKANDAL.wiem ze nie mnie jednej to sie przytrafilo .Do kogo moge sie udac zeby to zglosic
? :>
przestań jeździć windą!!! A problem sam zniknie!!!
JEZELI BEDZIESZ MI NOSIC WOZEK PO SCHODACH MADRALO :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
19 marca 2016r. o 17:16
Tam to się wszystko sypie niestety łącznie ze schodami :D. Teraz pytanie kto zlecał odbiór coś co po 3 latach zaczyna się sypać :|

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 marca 2016r. o 18:42
Windę zgłaszasz do UDT, są bardzo skuteczni :)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
19 marca 2016r. o 19:21
Jakoś widać przez ten czas nikt tego faktu im nie zgłosił :D. A schody nie są sprawne od otwarcia galerii ;) to samo winda

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 marca 2016r. o 20:03
rafi napisał(a): Jakoś widać przez ten czas nikt tego faktu im nie zgłosił :D. A schody nie są sprawne od otwarcia galerii ;) to samo winda

To trzeba im pomóc :) i zgłosić, że stanowi zagrożenie.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza