Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janusz Łagunionok - szef oddziału dziecięcego
~Daro niezalogowany
23 marca 2016r. o 12:38
Ten pan wyglada na zdjeciu powyzej jak Walter White ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
23 marca 2016r. o 12:39
~ napisał(a): dlaczego ludzie piszą doktor jak to zwykły lekarz :P


A jak wchodzisz do gabinetu to mówisz : dzień dobry Panie lekarzu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 marca 2016r. o 13:10
~xx napisał(a):
~ napisał(a): dlaczego ludzie piszą doktor jak to zwykły lekarz :P


A jak wchodzisz do gabinetu to mówisz : dzień dobry Panie lekarzu ?


Ja mówię dzień dobry, wystarczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
23 marca 2016r. o 13:18
Miałam ostatnio podobna sytuacja moja siostra z dzieckiem byla przyjmowana na oddział . ten lekarz jest wredny nieuprzejmy i do pacjentów podchodzi rzeczowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2016r. o 15:27
Można przywitać zwrotem "dzień dobry panie magistrze medycyny" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 marca 2016r. o 10:26
~ napisał(a): Można przywitać zwrotem "dzień dobry panie magistrze medycyny" ;)


Lekarz nie uzyskuje tytułu magistra :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
24 marca 2016r. o 12:25
Na tego głąba brak mi słów. O mało włos nie zabił mi dziecka!!! A teraz trzęsie dupą, boi sie nawet porozmawiac twarza w twarz. A jak sie dzwoni na oddzial i mowie nazwisko to słysze ciagle "ordynatora nie ma, przed chwila skonczyl dyzur" a pytajac sie pacjentow jaki lekarz dzisiaj ma dyżur odpowiadaja "ordynator". Niestety osobiście nie moge jeszcze do niego podejsc bo od 15.03 przebywam w szpitalu w legnicy z dzieckiem przez ordynatora. Mam nadzieje ze los mu odpłaci za to że doprowadził moje dziecko do takiego stanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
24 marca 2016r. o 12:28
Na tego głąba brak mi słów. O mało włos nie zabił mi dziecka!!! A teraz trzęsie dupą, boi sie nawet porozmawiac twarza w twarz. A jak sie dzwoni na oddzial i mowie nazwisko to słysze ciagle "ordynatora nie ma, przed chwila skonczyl dyzur" a pytajac sie pacjentow jaki lekarz dzisiaj ma dyżur odpowiadaja "ordynator". Niestety osobiście nie moge jeszcze do niego podejsc bo od 15.03 przebywam w szpitalu w legnicy z dzieckiem przez ordynatora. Mam nadzieje ze los mu odpłaci za to że doprowadził moje dziecko do takiego stanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego