Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

uchodźcy

13054
#kajtek68 nieaktywny
25 marca 2016r. o 12:47
~winko napisał(a): Nasi ...

Uwielbiam takie "rozróżnienia" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2016r. o 13:06
gdzie schowac jedzenie uchodzccy zeby umarl z glodu??
pod ubraniem roboczym :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2016r. o 14:54
~oli napisał(a): Może Cameron powie że nie stać ich na uchodźców z Polski .......to by dopiero było..........pyskówa na cała Europe , zapomnieliście ile naszych jest po innych krajach .Nieładnie a Szydło wiecznie rzadzic nie bedzie a wstyd pozostanie na długo .....

Ja nie jeżdżę na obczyznę i żyję w Polsce dlatego nie dla uchodźców...wstyd na całą Europę ? Nie, wstydem jest jeść z ręki Merkelowej. A Cameron jak chce pozbyć się Polaków to też nie mój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2016r. o 21:03
~ napisał(a): moim zdaniem nie, wypowiedz jest nie na miejscu nie przebrzmiały bowiem jeszcze echa zamachów a sugeruje ona jednoznacznie, że za nimi stoją ci, którzy przed takimi tragediami uciekają, podsyca też obawy Polaków w związku z uchodźcami[

cos widze ze masz zal do swiata ze nie bylo cie na sylwestra w koloni i nie wyru....ali cie w te tempe dupsko.
pier....ole co za ludzie jeszcze sa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 marca 2016r. o 22:25
~winko napisał(a): Nasi w innych krajach to nie są uchodżcy lecz emigranci.To dwa różne pojęcia.


nie emigranci, ale pracownicy mobilni w ramach unii europejskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 marca 2016r. o 23:18
~Połykaczka kijanek napisał(a): Czy Polak może służyć legalnie w armii np. rosyjskiej? Może.
Podano liczby muzułmanów z Belgii (zwanych też Belgami muzułmańskim) i innych krajów europejskich którzy wyjechali walczyć dla ISIS i powrócili później do UE.
Teraz tacy stwarzają i szmuglują broń dla reszty.

Dlatego rozwinę twoje pytanie twoje uchodźców i dodam swoje -
Czy jesteście za tym aby w czasie wojny Polacy służyli w obcej armii i czy jesteście za tym aby Polacy w czasie wojny zamiast iść do armii uciekali za granicę? :)

Dzielicie ludzi na święte krowy i hołotę. Jednemu jaja możecie a drugiego kopiecie.
Pytacie czy to złe zablokować na granicy weterana ISIS który ściąga tu kumpli a mnie pewnie byście wydalili albo zamknęli jakbym sobie w Ruskiej armi służył i chciał wrócić.
Obcego chcecie ściągać i dać mu zasiłek a ja mam robić za 1500 zł i utrzymywać gościa muzułmańskiego?
Muzułmanin może sobie uciekać przed poborem armii rządowej do walki z ISIS a ja jak ucieknę przed poborem do armii RP to mazowieckie mnie zdrajcą.

Każdy który ucieka przed poborem aby walczyć z ISIS jest przyjacielem ISIS!!

Co to za głupie pytanie czy mamy przyjąć przyjaciół ISIS?
Pewnie że mamy nie przyjmować.


Uwielbiam Ludzi stawiających kłopotliwe pytania . Mierzą Ci , co znają wszystkie odpowiedzi :)
To i ja dorzucę zapytanie ; dlaczego prawdziwi , nibysyryjscy faceci , nie dbają o swe dzieci , tylko włóczą się po łełropie , kradną i gwałcą jak leci ? Nawet mi się rymło :D


~ napisał(a): gdzie schowac jedzenie uchodzccy zeby umarl z glodu??
pod ubraniem roboczym :)


:D :D :D

Od siebie dodam ; dajcie mu przemycony karabin ... i ... jakoś sobie poradzi :D
Już Suworow w Akwarium pisał , że Specnaz niezależnie od wiary i narodowości , to banda krwiożerczych bestii , głupie najemniki , żydowskiej nacji , dla kasy gotowe sepuku zrobić :D . Obojętne w jakim mundurze " toto " łazi , i w jakich " najkach " stepuje.

Pytanie brzmi , co z tą " szarańczą " zrobią nasi dzielni wojacy ?

Panowie zasłużeni i Wy , szeregowcy :) . Nie sztuką jest taszczenie belek i gwiazdek na ramionach , tudzież koloratek pod szyją.

Pytam ... ja , biedna obsługa betoniary ... co zrobicie ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
26 marca 2016r. o 0:38
Pannazdzieckiem napisał(a):
Czy jesteście za tym aby w czasie wojny Polacy służyli w obcej armii i czy jesteście za tym aby Polacy w czasie wojny zamiast iść do armii uciekali za granicę? :)

Polacy służyli, służą i będą służyć w obcych armiach :)
Nie musi być wojny :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Dzielicie ludzi na święte krowy i hołotę. Jednemu jaja możecie a drugiego kopiecie.

Ty dzielisz i kopiesz.

Pannazdzieckiem napisał(a):
Pytacie czy to złe zablokować na granicy weterana ISIS który ściąga tu kumpli a mnie pewnie byście wydalili albo zamknęli jakbym sobie w Ruskiej armi służył i chciał wrócić.

A wracaj gdzie chcesz, nawet do chińskiej :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Obcego chcecie ściągać i dać mu zasiłek a ja mam robić za 1500 zł i utrzymywać gościa muzułmańskiego?

Trzeba było się uczyć, albo wykonywać swoją pracę sumiennie, zarabiałbyś więcej, pominę już kreatywność :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Muzułmanin może sobie uciekać przed poborem armii rządowej do walki z ISIS a ja jak ucieknę przed poborem do armii RP to mazowieckie mnie zdrajcą.

Sprzedajesz bez ucieczki, nie ma słowa na określenie twojego zachowania w tym przypadku. Słowo zdrajca w twoim przypadku to zaleta :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Uwielbiam Ludzi stawiających kłopotliwe pytania .
To i ja dorzucę zapytanie ; dlaczego prawdziwi , nibysyryjscy faceci , nie dbają o swe dzieci , tylko włóczą się po łełropie , kradną i gwałcą jak leci ? Nawet mi się rymło :D

Do Gorlitz nie masz daleko, pojedź i zapytaj u źródła :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Pytanie brzmi , co z tą " szarańczą " zrobią nasi dzielni wojacy ?
Panowie zasłużeni i Wy , szeregowcy :) . Nie sztuką jest taszczenie belek i gwiazdek na ramionach , tudzież koloratek pod szyją.
Pytam ... ja , biedna obsługa betoniary ... co zrobicie ?

Jako szeregowy spróbuj drogą służbową...
Teraz odmaszerować szeregowy betoniara! :)

Pannazdzieckiem napisał(a):
Dobranoc :)


Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 marca 2016r. o 7:00
Dzień dobry :)

vie ... siek , aleś się chłopie zagalopował :D Pretensje miej do Kijanki nie do mnie :D To po pierwsze. Po drugie ; Twoje szczęście , że w Gerlitz , pomimo pustostanów nie ma jeszcze ciapatych , mówimy o masie , nie o wyjątkach. A może jakieś sensowne pytanie obywatelu chorąży ? Pyta starszy szeregowy LWP . Nie wiem czy chorąży już był w planach , kiedy ja malowałem trawę na zielono w Trzecim Drezdeńskim Pułku Czołgów Średnich w Żarach ?

Miłego i Wesołych Świąt Obywatelu Chorąży :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza