Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdzie można się wyspowiadać?
~~Antoni niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 20:09
Dzielnicowy chętnie wyspowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Bukszpan niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 21:57
~~PAP napisał(a): Proponuję spowiadać się przed Bogiem i przede wszystkim nie grzeszyć w tym sensie, że nierób drugiemu tego to tobie niemiłe.
Dzisiaj się spowiadacie a jutro dalej swoje, znam osoby w pierwszych ławkach w kościele, co niedziela do komunii przystępują, a złodzieje i hipokryci, kłamcy, plotkarze, opluwają innych z zazdrości. Pogardzam takimi ludźmi i nie chcę z nimi przebywać i wyznawać taki kościół.
Więc spowiadaj się przed samym/mą sobą, tylko ty wiesz co źle robisz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Jabłoń niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 21:58
W kościele przed mszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemo niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 22:03
ZABLOKOWANY załatwił Śp Piotrowi spowiedź w prokuraturze ………
spróbuj może na Dolnych……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
2 kwietnia 2023r. o 22:14
albo na koziej górze...;D

i nie bredź chłopie o spowiedzi tej łajzy w prokuraturze bo jęczał przed sędzią a nie prokuratorem...
a jak się kajał...;D
na wspomnienie tego jeszcze się ''haham'' ;D
teraz mi nie przeszkadzaj bo ''szkiełko '' mi ucieka...

''śp. '' a to dobre...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Leszczyna niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 4:15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Perukowiec niezalogowany
3 kwietnia 2023r. o 23:44
~~Różowawy Jabłoń napisał(a): W kościele przed mszą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:59
Tylko grzesznicy się spowiadają,inni nie. Wprowadzono ją oficjalnie w 1215r. i wiadomo dlaczego. Ja się spowiadam przed żoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie