Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w Modłej
~Poszkodowany c niezalogowany
28 marca 2016r. o 0:13
Nas nazywacie patologią bo co co? Bo mi pod domem nie stoi Mercedes to juz patologia. Bo nie zarabiam 3 tys miesięcznie to też patologia. Powiedzcie czemu Nas teraz za cały blok się pytam czemu my jesteśmy patologią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zaangazowany w akcje mieszkaniec niezalogowany
28 marca 2016r. o 0:14
Na jakiej podstawie stwierdziliscie, ze mam 18 lat? Haha :D Dalej niż bliżej :) Ale ja wiem o kogo chodzi ... I co to jakas skryta milosc do rodziny Pani soltys? Wymieniacie po kolei hahaha ... Nawet jak bym mial 8 lat i tak zjechałem was tu wszystkich bo wam ciezko przyznac racje ludzia ktorzy byli i widzieli :) A po za tym nie wiek, intelekt i osobistosc miala tu znaczenie tylko fakty. I jak juz wspomnialem jestescie ,,na przegranej pozycji" :) Szukajcie dalej, az znajdziecie. I tak ... Zjadlem wszystkie rozumy waszej wsi :D Bo fakty bolą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zaangazowany w akcje mieszkaniec niezalogowany
28 marca 2016r. o 0:17
,,ala zabla" jednak pisac poprawnie to za duzo dla ciebie? I zapewniam, ze nie dal bys mi rady ... :) A wlasnie wypowiedzieli sie mieszkancy i to jest prawda, a nie wasze pierd... Na pania soltys. Cos jeszcze? Czy macie dosc? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
28 marca 2016r. o 0:19
Modła się rozwinęła...to widać...Modła się zacofała...to też widać..ale to zacofanie to zasługa antyspolecznego elektoratu który ma wszystko w d...ie....dzięki komu....he..porażka. ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
28 marca 2016r. o 10:53
Dobrze jest obrabiać dupę innym na forum, tylko szkoda,że ci którzy to piszą nie przyszli pomóc tym ludzią zamiast marnować czas na forum i szukać winnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gorszy sort niezalogowany
28 marca 2016r. o 13:16
o można zarzucić pani sołtys jak się os jej powie na zebraniu to wychodzi bez słowa .bylem na zebraniu raz i widziałem jak to było jeden koło bombardowal pytaniami wasza soltyske i co?????wyszła z zebrania.tak się zachowuje soltys?? jakoś soltys patoki robi coś dla swojej wsi np.progi zwalniające.do dla patoki były pieniądze na progi a dla modły już nie ma??żałośni jesteście włodarzy wsi Modla....zalosnii!!!a ten co w lico dostał na dożynkach też kozak niesamowity hahahaha należało ci się swinio i obys jesCe raz dostał życzę cię tego z całego serca.wesołych świat dla zasciankowej modły życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do ,,gorszy sort" niezalogowany
28 marca 2016r. o 14:40
Ostre slowa :) Zapraszamy na nastepne wybory, prosze zglosic swoja kandydature (na pewno ktos zaglosuje; sarkazm) i gdyby sie Pan ujawnil juz nie bylo by tyle ,,kozaczenia" ... Najlepiej nic nie robic tylko komentowac, a kto tak robi? Mieszkancy juz wiedza :) Opinie o was maja jedną ... I chyba sprawy ,,włodarzy" to dla ciebie za szeroko pojmowyny zakres informacji bo nie mozna miec wszystkiego od razu ... Wójt jak mogl tak pomogl i tak jedni sadzą, ze tylko wybranym. A progi to sprawa budżetu, wiec radze sie nie wypowiadac o rzeczach o ktorych nie ma sie pojecia bo mozna sie tylko osmieszyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z niezalogowany
28 marca 2016r. o 17:01
~gorszy sort napisał(a): o można zarzucić pani sołtys jak się os jej powie na zebraniu to wychodzi bez słowa .bylem na zebraniu raz i widziałem jak to było jeden koło bombardowal pytaniami wasza soltyske i co?????wyszła z zebrania.tak się zachowuje soltys?? jakoś soltys patoki robi coś dla swojej wsi np.progi zwalniające.do dla patoki były pieniądze na progi a dla modły już nie ma??żałośni jesteście włodarzy wsi Modla....zalosnii!!!a ten co w lico dostał na dożynkach też kozak niesamowity hahahaha należało ci się swinio i obys jesCe raz dostał życzę cię tego z całego serca.wesołych świat dla zasciankowej modły życzę.

Patoka to fanatyczny elektorat Wójta !! !! !! !! !! :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza