Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spacer w śmieciach
~Justyś niezalogowany
28 marca 2016r. o 21:19
alabaster72 napisał(a): Za wstawienie grafiki z napisem wulgarnym zostałem nazwany człowiekiem bez kultury, ale idąc chodnikiem fajkę gaszę w koszu i tam peta wyrzucam, śmieci również. Być może jestem czasem wulgarny ale śmiecenie w mieście w którym mieszkam i nie tylko w tym mieście, jest dla mnie przegięciem.
Mieszkam na Zgorzeleckiej, przy Mechaniku, niech ktoś przejdzie się pod oknami pani mieszkającej na przeciwko szkoły i zobaczy co się tam dzieje, pet na pecie.
Też porobię fotki i wstawię tu.

Oczywiście razem z tą paniusią, co wyrzuca pety /i to jeszcze w MAKRO/ ...niech ją wszyscy obejrzą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
28 marca 2016r. o 21:24
A jak by tak wyjść się spiknąć do kupy i to posprzątać ?
Wystarczy worki kupić na śmieci.

Ja bym to chętnie zrobił tylko nie wiem gdzie te śmieci wywalić ?
Może w rynku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
28 marca 2016r. o 21:31
:) na wiosnę zawsze są jakieś akcje sprzątania :) co w nie których miejscach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tran niezalogowany
28 marca 2016r. o 22:02
alabaster72

Lecz się szubku i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
28 marca 2016r. o 22:04
~Tran napisał(a): alabaster72

Lecz się szubku i tyle

Już za późno na mnie, nieuleczalne szubku.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 marca 2016r. o 22:39
Bardziej adekwatny byłby podtytuł o treści: Tony śmieci zalegają wokół zbiornika wodnego w Krępnicy, popularnego miejsca wypoczynku bolesławieckiego bydła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
29 marca 2016r. o 9:12
alabaster72 napisał(a): ... ale śmiecenie w mieście w którym mieszkam i nie tylko w tym mieście, jest dla mnie przegięciem.

I o to właśnie chodzi, o sposób myślenia. Branie "odpowiedzialności" za swoje śmieci, a tym samym za czystość otoczenia. Tak jak sprząta się we własnym domu, ogrodzie, mieszkaniu, tak samo powinno się dbać o miejsca wypoczynku, czystość ulic...

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
29 marca 2016r. o 9:26
Klasyka - jak co roku. Wystarczy zresztą pojechać tam latem i zobaczyć jaki element bawi się przy tym akwenie. Nie dziwi nic. Kultura to teraz deficytowa sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie