Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecStandUp 3 - Tomasz Nowaczyk
~ niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:31
emem napisał(a):
~ napisał(a): emem spokojnie.

frustracja cie dopada.


Piszcie wiec wiecej postow - ogladalnosc wzrasta, reklamodawcy (i my) zadowoleni ;-)


emem frustracja ci paruje uszami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): ja miałem dobrą porcje rozrywki w domu, obejżałem film popularno-naukowy i sprawiło mi to wiele satysfakcji. zalosny jest poziom ludzi, ktorzy jarają sie jak facet klnie im do ucha ze sceny.

Żałosny jest poziom ludzi, którzy oceniają innych.....
p.s. może zamiast "OBEJŻEĆ" wspaniałą porcję rozrywki poczytaj słownik ortograficzny....


wybacz przyjacielu moje błędy, ale nie był to film o ortografii a z dziedzin bardziej technicznych. z polaka zawsze byłem noga. przyznaje się. nie ma ludzi idealych (no może oprócz emem-a). moze zle się wyraziłem - nie chciałem ich oceniać, tylko wyrazić swoje zdanie na ten temat.
bo faktyczne jak widzę kolesi, którzy podniecają się podczas gdy inny szpanuje używajac takich tanich tekstów z dodatkiem wulgaryzmów to zbiera mnie a wymioty. może robią tak, bo sami mają jakies kompleksy i chcą odreagowac? albo może tylko po to aby upodobic się do ogółu?
pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:47
emem napisał(a):
~ napisał(a): emem spokojnie.

frustracja cie dopada.


Piszcie wiec wiecej postow - ogladalnosc wzrasta, reklamodawcy (i my) zadowoleni ;-)


emem, jak to jest, pisać coś wzamian za korzyści materialne wbrew własnym poglądom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do kreseczki poziomej niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:48
Fajny tekst. Podoba mi się. Masz rację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 13:46
~ napisał(a): ja miałem dobrą porcje rozrywki w domu, obejżałem film popularno-naukowy i sprawiło mi to wiele satysfakcji. zalosny jest poziom ludzi, ktorzy jarają sie jak facet klnie im do ucha ze sceny.

Gbur na zawsze zostanie gburem, nie potrzebny mu śmiech, wystarczy samo narzekanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 16:03
user napisał(a):
~ napisał(a): ja miałem dobrą porcje rozrywki w domu, obejżałem film popularno-naukowy i sprawiło mi to wiele satysfakcji. zalosny jest poziom ludzi, ktorzy jarają sie jak facet klnie im do ucha ze sceny.

Gbur na zawsze zostanie gburem, nie potrzebny mu śmiech, wystarczy samo narzekanie.


masz rację w 100%.
Emem popraw się, bo sam widzisz jak już brzydko ludzie na ciebie piszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 16:13
gbur ma wystarczająco dużo zabawy, patrząc na te biedne istoty, jarające się widokiem gościa na scenie, który opowiada o swoich kompleksach, uzywając niestandardowego słownictwa. hahahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 kwietnia 2016r. o 16:19
Żal anonimowym hejterom tylki sciska, ze ludzie sie dobrze bawili :-) Ojejku, jak mi Was szkoda ;-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.