Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecStandUp 3 - Tomasz Nowaczyk
~widz niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 16:20
ahhh haj było pieknie i zabawnie , a jak powiedział kobieta lekkich obyczajow , to myślałem ze dostane orgazmu, a jak powiedział Kocham Bolec.Info e to tak było smiesznie, ze się w majtki posiusiałem. ohhh, ahhh jak było super, swietnie i zabawnie !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marysia niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 16:40
te łobuzy hejtery ja ich znam emem, jak spotkam ich na miescie to im powiem co o nich mysle i pokaże gdzie raki zimują, ty jestes najlepszy emem. the best.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 20:30
emem, gdzie żes sie schował ?
przestraszyłes się?
ryknij na tych hejterów !
pokaż, że masz jaja a nie pizde.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 kwietnia 2016r. o 23:44
ememe jest postępowy, płeć jest przestarzała.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 16:17
emem, wylewa żale tatusiowi do koszuli, że nikt go nie rozumie a w domu przed lustrem trenuje stendgłup. ju tokin tu mi? fak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 16:37
:) Widzę, że doskonale się bawicie:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 16:42
~widz napisał(a): ahhh haj było pieknie i zabawnie , a jak powiedział kobieta lekkich obyczajow , to myślałem ze dostane orgazmu, a jak powiedział Kocham Bolec.Info e to tak było smiesznie, ze się w majtki posiusiałem. ohhh, ahhh jak było super, swietnie i zabawnie !!


Kurde, współczuje , ale musi być smród. Kto Cie teraz przebierze? Może wybierz się do jakiegoś specjalisty od siusiaków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14772
#felusek nieaktywny
6 kwietnia 2016r. o 18:52
jegomosc napisał(a): :) Widzę, że doskonale się bawicie:)


zawsze mam dobra zabawe jak czytam wypociny emem-a.
jedyie chyba tylko to trzyma mnie przy tym portalu.
miłego wieczoru jegomość


Dopisane 04.04.2016r. o godz. 20:43:

user napisał(a):
~widz napisał(a): ahhh haj było pieknie i zabawnie , a jak powiedział kobieta lekkich obyczajow , to myślałem ze dostane orgazmu, a jak powiedział Kocham Bolec.Info e to tak było smiesznie, ze się w majtki posiusiałem. ohhh, ahhh jak było super, swietnie i zabawnie !!


Kurde, współczuje , ale musi być smród. Kto Cie teraz przebierze? Może wybierz się do jakiegoś specjalisty od siusiaków?


spoko stary, juz się przebrałem, ale warto było. emem też pewnie ze szcesca sie zsikał w spodnie i ty też. przyznaj sie stary, nie krempuj sie, przecież ten nowaczek jest the best.


Dopisane 05.04.2016r. o godz. 18:40:

emem, pampers zmieniony?
jegomość , miłego dnia.


Dopisane 06.04.2016r. o godz. 18:52:

jegomosc napisał(a): :) Widzę, że doskonale się bawicie:)


dzień dobry jegomość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.