Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kazimierz Marczewski z brązowym medalem
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 22:27
Uczyłem wielu młodych ludzi praktycznej nauki zawodu.

Pierwszy w powiecie bolesławieckim zorganizowałem Ochotnicze Hufce Prace i w Surminie będąc także etatowym pracownikiem, nauczycielem OHP uczyłem młodych ludzi zawodu.


Dopisane 02.04.2016r. o godz. 22:27:

Pracowałem także dla Akademii Górniczo-Hutniczej prowadząc ćwiczenia z Przeróbki Surowców Mineralnych, będąc członkiem Polskiej Akademii Nauk specjalizacja Przeróbka Mechaniczna Surowców Mineralnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Kazimierza Marczewskiego niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:06
To może jeszcze, jakie i gdzie Pan uzyskał tytuły? Może należałoby teraz wejść np. w filologię. Poniesiony zostanie zapewne poziom dziennikarstwa. Zreszta czy ja wiem? Do stołu pingpongowego, jak najbardziej ale pod warunkiem, że Pan przeczyta najpierw wszystkie wydane pozycje Rafała Ziemkiewicza, Sławomira Cenckiewicza, Księdza Isakowicza - Zalewskiego. I to może byłoby narazie na tyle. No dobrze, proszę przyjąć gratulacje za zaszczytne III miejsce w jak ktoś wyżej napisał sportu "nowoczesnego sortu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc...... niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:29
~Do Pana Kazimierza Marczewskiego napisał(a): To może jeszcze, jakie i gdzie Pan uzyskał tytuły? Może należałoby teraz wejść np. w filologię. Poniesiony zostanie zapewne poziom dziennikarstwa. Zreszta czy ja wiem? Do stołu pingpongowego, jak najbardziej ale pod warunkiem, że Pan przeczyta najpierw wszystkie wydane pozycje Rafała Ziemkiewicza, Sławomira Cenckiewicza, Księdza Isakowicza - Zalewskiego. I to może byłoby narazie na tyle. No dobrze, proszę przyjąć gratulacje za zaszczytne III miejsce w jak ktoś wyżej napisał sportu "nowoczesnego sortu".


Klasyczny łgarz i prześmiewca dodał swoje "złote myśli" w selektywnym nawiązywaniu do tego co jest napisane. Tak się tworzy "fakty" i rzuca drugiemu w twarz, będąc samemu nijakim. Mając takie pokłady inteligencji, powinieneś rozczytać, że "wieczni malkontenci = nowoczesny sort" Nie ma to nic wspólnego ze sportem, tym prawdziwym, iż Twój to "plucie na odległość" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:32
Szanowny Panie Kazimierzu, GRATULUJE Serdecznie, kondycji, zaangażowania i tego że "się Panu chce" robić, pracować, coś tworzyć. Nie znam Pana osobiście, ale czytam komentarze i podziwiam "zimną krew" i opanowanie. Wkurzają mnie komentarze malkontentów którzy tylko krytykują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
2 kwietnia 2016r. o 23:37
Panie Kazimierzu, brawo!
Gratuluję :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 23:47
~Do Pana Kazimierza Marczewskiego napisał(a): To może jeszcze, jakie i gdzie Pan uzyskał tytuły? Może należałoby teraz wejść np. w filologię. Poniesiony zostanie zapewne poziom dziennikarstwa. Zreszta czy ja wiem? Do stołu pingpongowego, jak najbardziej ale pod warunkiem, że Pan przeczyta najpierw wszystkie wydane pozycje Rafała Ziemkiewicza, Sławomira Cenckiewicza, Księdza Isakowicza - Zalewskiego. I to może byłoby narazie na tyle. No dobrze, proszę przyjąć gratulacje za zaszczytne III miejsce w jak ktoś wyżej napisał sportu "nowoczesnego sortu".


Proszę podać adres emailowy to prześlę Pana moje CV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana Kazimierza Marczewskiego niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:54
Podaje adres e-mailowy: www.berdyczow.gov.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 0:02
~Do Pana Kazimierza Marczewskiego napisał(a): Podaje adres e-mailowy: www.berdyczow.gov.pl



Wczoraj był prima aprilis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima