Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej…
~vie niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 22:23
Oczywiście, że tak... Szczerość to podstawa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 22:30
Nie znasz mnie a piszesz, że znasz, z takiej szczerości słyniesz : ) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 22:42

Czyli aby Cię poznać to muszę spojrzeć Ci głęboko w oczy czy może zerknąć na całą sylwetkę?
Zacznijmy od powierzchwności...
Wystarczy, że czytam co piszesz, wystarczą nasze sporadyczne konwersacje, wystarczy jak piszesz z innymi forumowiczami... Nie chce mi się dalej wymieniać
Nie muszę Cię w ogóle widzieć czy znać poza forum :)
Dobry argument? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 22:50
Żeby mnie znać, musiałbyś spojrzeć mi głęboko w oczy, uścisnąć moją dłoń, przegadać ze mną kilkadziesiąt godzin, a później przekonać się, jak się zachowuję, kiedy potrzebujesz mojej pomocy. Wtedy mógłbyś powiedzieć, że mnie znasz : ). W innym przypadku, są to tylko twoje wyobrażenia na mój temat : ).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 22:58
Ręki to lepiej nie, bo z tej sympatii jeszcze musiałabyś nosić gips na palcach :D
A tak poważnie to dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam bo cierpię na brak czasu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 23:06
Nie było żadnej propozycji : ).

Brak umiejętności czytaniem ze zrozumieniem się kłania : ). Jak nad tym trochę popracujesz, to może przestaniesz wyciągać z moich wypowiedzi na forum zbyt daleko idące wnioski : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 23:12
Patrząc na Twoje umiejętności... to jestem bardzo szczęśliwy, że jadę zupełnie innym torem... :*
Bonne Nuit :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 23:16
Boletus !

Ponad 2200 wejść ! Starczy, czy jeszcze "nabijać" : ) ? Jak na taki artykulik w sumie o niczym, to chyba sukces : ) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.