Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Rodzina 500+" - złożono wnioski na 1208 dzieci
2900
#falco nieaktywny
26 maja 2016r. o 19:46
~darmozjady napisał(a): Dlaczego ja w tym pier.....nym kraju nigdy nic nie dostałem a zapierd...m 35 lat..Przepraszam kilka razy dostałem podwyżkę czynszu za prąd i wodę.



oj coś mi się wydaje że nie sympatyzujesz z ...ami...
:D
zaraz ...kto to powiedział coś w stylu -''bo w życiu trzeba się umieć ustawić''

zaraz..kto to powiedział ,niech pomyślę :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myśli niezalogowany
26 maja 2016r. o 19:53
masi napisał(a):
~darmozjady napisał(a): Dlaczego ja w tym pier.....nym kraju nigdy nic nie dostałem a zapierd...m 35 lat..Przepraszam kilka razy dostałem podwyżkę czynszu za prąd i wodę.


Dlatego dostali inni, żeby za 35 lat nie pisali tego co Ty teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2016r. o 19:56
~ napisał(a):
k1p napisał(a):
~ napisał(a): ... nie czekam na jałmużnę , wszystko zawdzięczam sobie ,bo pracuję sam na siebie.

Sam na siebie sobie pracuj... Co powiesz, gdy w Twoim życiu pojawią się dzieci i ich potrzeby?

Kiedy pojawiły się dzieci w moim życiu to jeszcze więcej zacząłem pracować, nawet po piętnaście godzin na dobę ,bez pomocy Państwa dzieci skończyły studia i podjęły dobrą pracę.Teraz pomagam dzieciom i wnukom.


no nie,dalej pomagam,a dzieci niby takie wykształcone że nie dają rady się same utrzymać? coś tu nie pasuje. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2016r. o 20:06
dośc duża doza zazdrości przbija się u co niektórych że ktoś otrzymał zasiłek.. coż, zawiść rzecz ludzka, ale tak publicznie ja manifestować.... sam nie posiadam dzieci, ale pomimo liberalnych poglądów na gospodarkę jestem 3x na tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2016r. o 21:55
co niektórzy powinni się się w maść na ból dupy ....

Jak to łatwo poznać prawdziwe oblicze ludzi... niech rząd "da" 500+ i pół narodu skłóconego ... zawiść kieruje ludzmi...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 maja 2016r. o 22:29
masi napisał(a): nie wiem po co płącz o pieniądze które Ciebie nie dotyczą.


poszukaj informacji, skąd biorą się pieniądze w budżecie, a potem bełkotaj :)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
26 maja 2016r. o 22:35
Widzę że strasznie dziadujesz, mogę Ci pomóc jeśli chcesz :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2016r. o 22:37
skorn napisał(a):
masi napisał(a): nie wiem po co płącz o pieniądze które Ciebie nie dotyczą.


poszukaj informacji, skąd biorą się pieniądze w budżecie, a potem bełkotaj :)


a na ośmiorniczki skąd były? ;) no skorn ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza