Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Russ: Ta tablica jest dla przyszłych pokoleń
~ niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 17:03
jakim prawem Pan Russ ma decydować o miejscu postawienia tablicy? co zrobił sam dla upamiętnienia tej katastrofy?
Chce jak zwykle zabłyszczeć , nie ważne przy jakim wydarzeniu.Miał Pan 6 lat czasu na inicjatywę , siedział Pan cicho, jest Pan zbyt leniwy , żeby coś zrobić.Ale też jest Pan bardzo złośliwy.WSTYD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 17:34
fobiak napisał(a):
czlowiek kulturalny nie mowi kupa tylko kod ...


A tak :) Człowiek kulturalny , to coś w rodzaju hodowanej bakterii. Jak się weźmie i uformuje , to będzie korzyść i do końca swych dni powtarzać będzie o fałszywych bohaterach , jak np. Zimny Lechu , nie mówiąc o " warszycach " i innych "bolkach" .
Jest pogląd , że Naród , który nie zna swych bohaterów skazany jest na zgubę . Ja stawiam pytanka , bo taki mam charakter , kto wyznaczył bohaterów ? Zacząwszy od " chrztu " tego nieszczęśliwego kraju ?

Piona Fobiczny , parę tygodni temu zrezygnowałem z lania Skornika po pysku. Nie ma sensu dręczyć ... udręczonych :D

A wracając do sprawy. Do dupy z tablicami , ceremoniami i pomnikami . Ważna jest statystyka , Naród Polski liczy sobie dzisiaj 37 mln luda. Za komuny , to było 42 mln.

Narodzie , potrafisz rachować ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 18:35
Mam pytanie do Pana Russa , co Pan zrobił w dniu dzisiejszym w związku z upamiętnieniem szóstej rocznicy katastrofy.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Janek niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 18:58
~ napisał(a): Mam pytanie do Pana Russa , co Pan zrobił w dniu dzisiejszym w związku z upamiętnieniem szóstej rocznicy katastrofy.?


A po cholerę czcić? Czy to jakaś okrągła rocznica? Czy w ubiegłym roku czczono 1049 rocznicę chrztu Polski, bo w tym roku będą czcić?

Zapalę lampkę na cmentarzu jak będzie 10 rocznica, albo i nie zapalę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 19:30
Pannazdzieckiem napisał(a):
fobiak napisał(a):

Jest pogląd , że Naród , który nie zna swych bohaterów skazany jest na zgubę . Ja stawiam pytanka , bo taki mam charakter , kto wyznaczył bohaterów ? Zacząwszy od " chrztu " tego nieszczęśliwego kraju ?


ten poglad jest bledny, to swinie przy korytach potrzebuja bohaterow, bez bohaterow przestana zryc i pozdychaja. polskie swinie zra w imie czegos, jesli bohater im sie znudzil i traca apetyt to instytut, ktory specjalnie sobie powolali do tego celu wynajduje im nowych bohaterow i znow sie obzeraja.
narod nie potrzebuje bohatera bo sam nim jest jesli mu sie uda przezyc do nastepnego miesiaca.
z drugiej strony sluchajac tych co na chama nam wciskaja bohaterow, nalezy postawic pytanie, jak to mozliwe, ze w narodzie z tyloma bohaterami jest tak choojowo.
jesli mielismy bohatera to moze raz na 100 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 19:43
W kwestii nowych tablic ówże RuSS prawi " także powinniśmy pamiętać o rocznicy przyjęcia chrztu w Polsce." Panie nauczycielu prosimy o opamiętanie,zabraknie niebawem fasad domów do wieszania tabliczek ku czci .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 19:57
~ napisał(a): W kwestii nowych tablic ówże RuSS prawi " także powinniśmy pamiętać o rocznicy przyjęcia chrztu w Polsce." Panie nauczycielu prosimy o opamiętanie,zabraknie niebawem fasad domów do wieszania tabliczek ku czci .!

rusin choc zgermanizowany bo przez dwa s (ss) wie o tym, ze przyjeli wczesniej od nas chrzest, wiec to jest zagrywka polityczna dla mylenia oczu. chociaz nie wiem czy on cokolwiek wie bo na temat kapitana ub ani be ani me. nie mylic ani z krysia z gazowni bo to nie ta sama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomi niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 21:13
Kogo Wam przypomina pan Russ z epok historycznych. ????
Człowiek małego wzrostu jest złośliwy dlaczego. ????
Kto z szanownych czytelników zgadnie.?????
:* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.