Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Panie Jarosławie Kaczyński

2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 21:45
bzdura
pisałem i podtrzymuję że był stronniczy i ''ideologiczny'' ale tu chodzi o porządek i kulturę wypowiedzi a tej pilnował
więc jeśli coś piszesz to pisz odpowiednio do sytuacji jaka tu zachodzi

wiem że alterek to twój pupilek ale akurat to mnie nie dziwi :D

kiedy ja walnę ''byka'' nie zapomnij o mnie :D
zresztą nie potrafisz :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 21:46
Wy inaczej rozmawiać nie możecie jak widzę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 21:57

w imię zasady ''przyjaciel mojego wroga ,jest moim wrogiem'' zauważ ,ja nie szukam rozmowy ;)


Dopisane 11.04.2016r. o godz. 21:57:

ok.
nie traktujcie tego zbyt poważnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 kwietnia 2016r. o 22:00
falco napisał(a): bzdura
pisałem i podtrzymuję że był stronniczy i ''ideologiczny'' ale tu chodzi o porządek i kulturę wypowiedzi a tej pilnował
więc jeśli coś piszesz to pisz odpowiednio do sytuacji jaka tu zachodzi


:D

falco napisał(a): wiem że alterek to twój pupilek ale akurat to mnie nie dziwi :D


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 22:11
no i w tej ''przyjaznej atmosferze ''zakończę dzisiejsze pogaduszki bo rano do pracy a w tej chwili''szkło kontaktowe'' mi ucieka ;)
nie ''komentujcie''

wiem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco nie śpij niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 22:18
tylko pamiętaj rze większa część sopłeczeństwa głosowała na PIS
Ps .jakie jest moje ip ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 22:19
kc, spiłowałaś pazury? Bo nic nie czuję na plecach... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2016r. o 22:40
~falco nie śpij napisał(a): ...
Ps .jakie jest moje ip ?


A takie : 46.77.124.********

To nie większość głosowała na Pis. Głosowali jedynie Ci , co mieli dość chciwych POpaprańców. Od lat za Lemem powtarzam " demokracja , to rządy głupców sterowanych przez intrygantów " .
Weźcie pod uwagę logikę ... dasz dwóm menelom z pod Biedronki po piątce na twarz ... na Amaretto i masz dwa głosy . To jest sto procent więcej , niż wykładowca fakultetu . To dlatego tak ochoczo demonstranci Zakodowani bratali się z Narodem. Ale Soros uchlastał źródełka finansowania z zdechł KOD śmiercią naturalną :) I chwała Bogu :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza