Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szybkie decyzje
~Robert niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 10:41
Dostałem smsa od prezydenta w tej sprawie, ale bez zdjęcia :)
Generalnie mnie to nie dotyczy, po co zatem informowac smsem wszystkich? Przeciez to kosztuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 11:22
Kto bogatemu zabroni...;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 12:48
Z informacji na Bolec.info z 8 kwietnia,wydanych było 233 wniosków,natomiast 13 kwietnia 405 wniosków,czyli dziennie MOPS wydaje 43 wnioski,czyli jedna pani w urzędzie wydaje 5.4 wniosku na godzinę. Jestem jeszcze ciekaw ile osób tym się zajmuje Sorry,jestem podatnikiem i pracodawcą tym samym tych pań/ów i nie są to szybkie decyzje. Proszę się wziąć do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 13:04
To wbrew pozorom nie jest taka dobra wiadomość, ale wszyscy się o tym przekonają za kilka, kilkanaście lat ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rednex niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 13:08
~qwerty napisał(a): Z informacji na Bolec.info z 8 kwietnia,wydanych było 233 wniosków,natomiast 13 kwietnia 405 wniosków,czyli dziennie MOPS wydaje 43 wnioski,czyli jedna pani w urzędzie wydaje 5.4 wniosku na godzinę. Jestem jeszcze ciekaw ile osób tym się zajmuje Sorry,jestem podatnikiem i pracodawcą tym samym tych pań/ów i nie są to szybkie decyzje. Proszę się wziąć do roboty.


Wnioski się przyjmuje - wydaje decyzje. Kolejny specjalista od administracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwerty niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 13:36
~Rednex napisał(a):
~qwerty napisał(a): Z informacji na Bolec.info z 8 kwietnia,wydanych było 233 wniosków,natomiast 13 kwietnia 405 wniosków,czyli dziennie MOPS wydaje 43 wnioski,czyli jedna pani w urzędzie wydaje 5.4 wniosku na godzinę. Jestem jeszcze ciekaw ile osób tym się zajmuje Sorry,jestem podatnikiem i pracodawcą tym samym tych pań/ów i nie są to szybkie decyzje. Proszę się wziąć do roboty.


Wnioski się przyjmuje - wydaje decyzje. Kolejny specjalista od administracji.

Kolejny nieefektywny urzędnik/czka na naszym garbie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 13:41
ważne że wpadnie pinć stówek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 16:45
Kiedy kolejne przelewy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.