Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Haters gonna hate!
41
#jegomosc nieaktywny
17 kwietnia 2016r. o 23:36
Czekam na pierwszy komentarz z cyklu "a nie da się po polsku"?:P

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
17 kwietnia 2016r. o 23:52
a nie da się po polsku? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 0:08
Pierdzielenie jak u boletusa!
Pewnie brat bliźniak :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2016r. o 0:29
"Hejt można rozcieńczyć! Można go zasypać pozytywnymi, wspierającymi, "propsującymi" czy po prostu szczerze życzliwymi komentarzami"

Ta konkluzja mi się podoba :) pozdrawiam

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 1:39
Proszę mnie nie przypisywać do grona "haterów".

Nie krytykuję niczego bezpodstawnie, a nawet jeżeli przyjdzie mi jakaś negatywna myśl ooglądając/czytając coś w sieci to wolę to zatrzymać dla siebie niż komuś sprawić przykrość...

Chodzi o to.... jaka jest konkluzja tego tekstu?; do jakich wniosków dochodzi autor?
Że kiesyś mało ludzi miało internet więc było mało idiotów wypisujących idiotyczne teksty, a wraz z wzrostem korzystających podniósł się poziom tych że negatywnych opinii ? czy to nie jest oczywiste ?

Wybacz autorze... jednak za mało tu oczywistości... zero stawiania pytań... zero odkrywczości...

jedynie podobał mi się "powrót do przeszłości" na początku.


Proszę o włożenie więcej pracy w przygotowanie konwencji tekstu... za dużo również używasz "upiększaczy".

Mimo wszystko, powodzenia w dalszej pracy.
Dodam jeszcze: "Krytyka mędrca jest lepsza niż pochwała głupca".
Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2016r. o 2:46
~Jarek napisał(a): Proszę mnie nie przypisywać do grona "haterów".

czy to nie jest oczywiste ?

zero odkrywczości...

"upiększaczy".

Dodam jeszcze: "Krytyka mędrca jest lepsza niż pochwała głupca".


Tylko czy Jegomość miał specjalnie ciebie na myśli? :)

Czasami, aby coś było oczywiste musi zostać wypowiedziane, i to bywa bezwzględny warunek tej oczywistości.

I czy to twoje "dodam" nie jest upiększaczem? Więc jeśli też chwalisz, a to uczyniłeś w jednym swoim zdaniu, to należysz do głupców, czy do mędrców? Więc się zdecyduj :D


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 4:42
a w boleslawcu mamy tandetny portal i musimy sie do tego przyzwyczaic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CD niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 6:49
A o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza