Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Posypały się mandaty
~X niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 0:40
Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 0:55
Dużo jeżdżę i niejednokrotnie jechałam za panami policjantami. Przy ograniczeniu 50 km/h jechali 70,80 km/h. Takim można.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do ćwierć-yntelygenta niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 6:54
Najwięcej jazgoczą Ci pokroju sk...syna który w sobotnie południe na ul.ll Armii na wysokości galerii zakończyłby moje życie gdyby wyprzedzany nie hamowal a ja gdybym nie odbiła w prawo.Sk..wysynowi zachciało się wyprzedzać prawidłowo jadacy samochòd na podwójnej linii po moim pasie do skrętu w lewo na Widok bo ciężko ...owi pomyśleć że zza zakrętu z gòry może wjechać też rozpędzone auto na ten pas.Chyba po cos są te znaki poziome.Ty cieciu palcem robiony uważaj teraz żebyś nie owinoł się na jakimś konkretnym dębie ale przynajmniej wtedy nikogo nie zabijesz bo gdyby nie moj i drugiego kierowcy orient to ja tym pimpkiem w zmierzeniu w czołówce z twoją krową przy tej prędkości też nie miałabym żadnych szans na przeżycie.Teraz się śpieszysz potem już będą powoli nieśli.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca zawodowy niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 8:15
Wszystkie uwagi o wykroczeniach są słuszne , lecz podstawowym problemem jest brak reakcji policji w mieście.Jeżeli są znaki drogowe , to należy je przestrzegać , nie robi tego policja w sensie interwencji i nie robią tego kierowcy w sensie udawania niewidomych.W kinie Forum nagradzają czasem policjantów za dobrą prace odznaczeniami , chyba niesłusznie skoro jest tyle zaniedban w ciągu dnia , na wielu osiedlach oraz ulicach przejazdowych np.Asnyka od strony podwórka a szczególnie za blokiem co stoi koło galeri , kierowcy parkuja non stop na chodniku i zarówno zakazie postoju i idą na zakupy , aby nie płacić za parking na Piłsudskiego.A jak już są dni Bolesławca czy ceramiki to nie można przejsć chodnikiem .Pomimo interwencji nikt nie reaguje ani policja ani straż miejska , Uwazam że albo pracujecie albo idżcie do domu , i nie róbcie frekwencji w pracy .Zdjęcia z łapanek sa na miejscu ale i powinny być zdjęcia na BC z braku interwencji zaparkowanych nieprawidłowo aut, macie tu czyste pieniądze większe aniżeli poza miastem , wystarczy pomyśleć i trochę chęci... !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8190
#gasina49 nieaktywny
19 kwietnia 2016r. o 8:46
A ja nie popieram tego typu łapanek. Dlaczego w innych krajach tak nie robią?
Jak by to było dobre Niemcy i inni by to stosowali. To tylko kasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 9:13
W Zgorzelcu i okolicy bardzo dużo jest patroli i bardzo dobrze! W naszym powiecie powinno być tak samo, codziennie a nie od akcji di akcji. Ktoś pisał że w Niemczech takich akcji nie ma- to bzdura bi tam policja jest na ulicach a nie przy biurkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 9:17
Jak widac pare asow pozbylo sie papieru lub szuka adwokata wiec akcja ma sens
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
19 kwietnia 2016r. o 9:50
pozdrawiam patrol z Jeleniej Góry , dzięki niemu nie mam juz 500 + a tylko 450+ :)

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza