Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

12 PLN na godzinę i Kwota wolna

11445
PanM
18 kwietnia 2016r. o 19:38
12 PLN na godzinę i kwota wolna minimum 2000 miesięcznie powinny być priorytetowym celem każdej władzy.
Nie 500+ , i inne komusze dyrdymały.Teraz znowu budżetowcy/ nauczyciele/ ruszyli po podwyżki .Jak im nie wstyd gdy podatnicy nie mogą się doczekać nawet sensownej kwoty wolnej i pracują na śmieciówkach.
Sama władza pożera ponad 50 miliardów rocznie .To prawie 20 % całej kasy.

Czy kwota wolna i minimalna stawka godzinowa powinny drastycznie wzrosnąć ?
Co z pracodawcami którzy nie chcą tyle płacić ?
Co z tymi którzy zatrudniają tylko na czarno ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 kwietnia 2016r. o 19:44
nic :D
dalej robią co robili i robić będą do czasu kiedy kontrole czy to BHP czy skarbówki będą ''zapowiadane '' z tygodniowym wyprzedzeniem ...


oto ''polska'' właśnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz Hagel niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 21:48
W Tesco nie pójdą na to.Tak jak w każdym markecie .Żal im dla pracownika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 kwietnia 2016r. o 17:38
falco napisał(a): nic :D
dalej robią co robili i robić będą do czasu kiedy kontrole czy to BHP czy skarbówki będą ''zapowiadane '' z tygodniowym wyprzedzeniem ...


oto ''polska'' właśnie :D


Moim zdaniem stanowienie wysokości kwoty wolnej oraz minimalnej stawki godzinowej leży w kompetencji administracji.
To ona powinna działać w interesie obywateli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14890
#mzk23 nieaktywny
11 maja 2016r. o 11:38
Jestem za podniesieniem kwoty wolnej, ponieważ w zestawieniu z innymi krajami Europy czy nawet Afryki - jesteśmy w tle... Kwota wolna od podatku w Polsce jest zwyczajnie śmieszna...

Niby MF pracuje nad podniesieniem kwoty wolnej, jednak co roku o jakąś tam małą wartość...

http://www.kwop.pl/190-2/

"Kwota wolna od podatków, miała by być zwiększaną corocznie, aż osiągnie 8 000 zł, czyli próg ubóstwa."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mifal niezalogowany
11 maja 2016r. o 12:57
Panie M jak maslo... Pisze Pan: jak im nie wstyd.. Z tego co wiem to budżetówka i nauczyciele tez placą podatki, nie ktorzy wieksze niz Pan. Wiec komu ma byc wstyd? Chyba Panu że popierał i promował Pan i d i o t e biegającego z wibratorem po sejmie.. I dlaczego pisze Pan
NIE 500+ ?? To ze Pan nie ma małych dzieci to nie znaczy ze inni nie mają i dla nich taki zastrzyk jest na wagę złota. Co mnie obchodzą przedsiębiocry ktorzy wlasnie oferują umowy śmieciowe i wykorzystuja pracownikow, co mnie obchodza ich kwoty wolne od podatku?! Bo to najwiecej oni krzyczą! Ale zeby ludziom godnie zaplacic to nie maja, bo by do mercedesa na paliwo nie starczylo... Oczywiscie ze placa minimalna powinna byc jak najwyzsza z tym sie tylko zgodzic moge.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mifal niezalogowany
11 maja 2016r. o 12:57
Panie M jak maslo... Pisze Pan: jak im nie wstyd.. Z tego co wiem to budżetówka i nauczyciele tez placą podatki, nie ktorzy wieksze niz Pan. Wiec komu ma byc wstyd? Chyba Panu że popierał i promował Pan i d i o t e biegającego z wibratorem po sejmie.. I dlaczego pisze Pan
NIE 500+ ?? To ze Pan nie ma małych dzieci to nie znaczy ze inni nie mają i dla nich taki zastrzyk jest na wagę złota. Co mnie obchodzą przedsiębiocry ktorzy wlasnie oferują umowy śmieciowe i wykorzystuja pracownikow, co mnie obchodza ich kwoty wolne od podatku?! Bo to najwiecej oni krzyczą! Ale zeby ludziom godnie zaplacic to nie maja, bo by do mercedesa na paliwo nie starczylo... Oczywiscie ze placa minimalna powinna byc jak najwyzsza z tym sie tylko zgodzic moge.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abcdefghijklmnoprstiuuuuuuuuuuuuu niezalogowany
11 maja 2016r. o 17:50
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.