Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stanisław Chwojnicki nadal przewodniczącym SLD
~ niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 6:54
Jeżeli Chwojnicki jest taki dobry i uczciwy to dlaczego pobiera 10 tyś miesięcznie za etatowego członka zarządu.Skoro ma wojskową emeryturę to nich to robi za darmo. Wtedy będę go chwalił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewna niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 8:11
To są fakty, a nie autopromocja. Pan Chwojnicki miał świetny wynik w wyborach samorządowych w 2010 i 2014. Powiem że wręcz zdeklasował resztę kandydatów. A to nie bierze się z nikąd. Po prostu jest wspaniały człowiekiem, który robi wiele dobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fakty niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 8:30
~Pewna napisał(a): To są fakty, a nie autopromocja. Pan Chwojnicki miał świetny wynik w wyborach samorządowych w 2010 i 2014. Powiem że wręcz zdeklasował resztę kandydatów. A to nie bierze się z nikąd. Po prostu jest wspaniały człowiekiem, który robi wiele dobrego.


Dobry wynik ale nie najlepszy. Kilku było przed nim :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granx niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 9:38
~...... napisał(a):
~Granx napisał(a): Kiedyś byłem w PZPR, a dzisiaj sam się dziwię tym starym komuchom, jak tak uparcie można trwać w czymś takim jak SLD.
Same stare grzyby, starsi ode mnie o 20-30 lat i oni jeszcze wpieprzają się do polityki i przy korycie trwają nadal.

Do lamusa z tymi mumiami, z Millerem i jemu podobnymi, oczywiście nie będę wymieniał tu miejscowych ćwoków, którzy młodych zawsze potrzebowali tylko przed wyborami i to gdzieś na szarym końcu listy.

Żenada, stare komuch, tfu. !! !!

Zenada...dziwne....popatrz cwoku co PIS wyprawia.....zastanow sie zanim cos napiszesz...500plus,dla kogo????? na pewno nie dla dzieci, tylko na utrzymywanie patologii i darmozjadow i cala reszta ich glupich pomyslow...porazka....


Wiesz z czego bierze się patologia?
Z biedy, z braku wykształcenia, z braku perspektyw na godziwe życie, ale taki ćwok jak Ty nie ma o tym zielonego pojęcia, bo nigdy nie pracowałeś za grosze, siedziałeś przy korycie, darmozjadzie i brałeś gotowe, wypracowane przez tych biedaków pieniądze.
Patologia to są też tacy ludzie jak Ty, którzy myślą tylko o swoich posadkach, patologia to dzisiejszy KOD, który przegrał wybory i boi się o swoje stołki(czytaj koryta), patologia to jest to, że prezes państwowej spółki zarabia 6 milionów rocznie, to to, że Tusk zarabia 800 tys, miesięcznie i ja się muszę na to składać, patologia to to, że nauczyciel na emeryturze bierze talon z gminnego budżetu na święta z podatków biedaka który wychowuje 4 dzieci, ogólnie patologia, to ciemne myślenie ludzi takich jak TY, a PIS mam taką nadzieję, chce to zmienić.
Ćwoki z SLD, PO, PSL mieli na to czas, ale nic nie zrobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czczery niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 9:51
Patologia to Ci, którzy głosują na PIS - fanatyczni wyznawcy rydzyka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 9:57
~Czczery napisał(a): Patologia to Ci, którzy głosują na PIS - fanatyczni wyznawcy rydzyka


Głosowałem na PiS, Rydzyka nie słucham. Masz widać słabe pojęcie o elektoracie PiS. Za dużo Wybiórczej i tvn... proponuję odstawić, po miesiącu samodzielne myslnie powinno wrócić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granx niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 10:00
~Czczery napisał(a): Patologia to Ci, którzy głosują na PIS - fanatyczni wyznawcy rydzyka


Nie głosowałem na PiS, ale dzisiaj bym zagłosował.
I nie rozumie, co ma do tego ks. Rydzyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grot niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 11:10
Czytam te posty i jestem bardzo zdziwiony że, piszecie że Chwojnicki pomaga ludziom, jest takim działaczem co to o wszystkich pamięta etc. On nigdy nikomu nie pomógł bezinteresownie jest przeciętniakiem a nawet powiedziałbym miernotą, co to nie umie za bardzo się wypowiedzieć i wcale nie zna się na polityce a w jego lewicowe poglądy bardzo wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza