Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa przebudowa drogi przy A4
~c niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 19:12
Dlaczego autor artykułu nie napisze normalnie kwoty kosztu tych działań czyli w przybliżeniu 2 miliony złotych?
1 968 tysięcy to dzieci w podstawówce piszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niecierpliwy niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 21:42
W takim tępie jak oni robią to nie wiem czy do października skończą, wójt dostał pismo z prozba o pod równanie drogi krutszej w różyncu objazdowej bo my mieszkańcy Gromadki, Modlej, Wierzbowej, Oslej mamy 22 km objazdem przez Tomaszów ale jak narazie jest cisza czekamy. czy wójt Gromadki wie ile się zarabia na strefie może nie to ja tu napisze najniższa krajowa minus dojazdy które wójt nam zafundował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 0:12
Z Osłej jest lepsza droga przez pola niż z Różyńca. Sam nią jeżdżę i nie narzekam. Do końca Maja skończą odcinek do pierwszej krzyżówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pit niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 6:24
Ja ostatnio jechalem ta droga przez pola i las a tam straz lesna i 100 zl mandacik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niecierpliwy niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 8:10
ON nie nazekasz bo jeszcze nic nie rozwalileś nie urwaleśpi po tych dziurach, nikt ci nie wyjechał z nad przeciwka i madatu nie dostałeś, powodzenia życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 8:24
~Niecierpliwy napisał(a): ON nie nazekasz bo jeszcze nic nie rozwalileś nie urwaleśpi po tych dziurach, nikt ci nie wyjechał z nad przeciwka i madatu nie dostałeś, powodzenia życzę



Partyzantka i tyle, jak większość w naszej gminie.

Zamiast utwardzić i przygotować objazd jak się należy, to jeździć po polach, albo objeżdżać po wioskach nam każą.
Przez Różyniec odradzam objazd, dziura na dziurze i jeszcze glina, w przypadku deszczu to "katastrofa".
Ciekawi mnie tylko komu płyty za grosze sprzedadzą i kto na tym zarobi? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 8:36
~Niecierpliwy napisał(a): W takim tępie jak oni robią to nie wiem czy do października skończą, wójt dostał pismo z prozba o pod równanie drogi krutszej w różyncu objazdowej bo my mieszkańcy Gromadki, Modlej, Wierzbowej, Oslej mamy 22 km objazdem przez Tomaszów ale jak narazie jest cisza czekamy. czy wójt Gromadki wie ile się zarabia na strefie może nie to ja tu napisze najniższa krajowa minus dojazdy które wójt nam zafundował

"tępie" rozumiem ,że wywodzisz z tępoty nie z "tempa" prac na budowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
28 kwietnia 2016r. o 9:22
~ napisał(a):
~Niecierpliwy napisał(a): W takim tępie jak oni robią to nie wiem czy do października skończą, wójt dostał pismo z prozba o pod równanie drogi krutszej w różyncu objazdowej bo my mieszkańcy Gromadki, Modlej, Wierzbowej, Oslej mamy 22 km objazdem przez Tomaszów ale jak narazie jest cisza czekamy. czy wójt Gromadki wie ile się zarabia na strefie może nie to ja tu napisze najniższa krajowa minus dojazdy które wójt nam zafundował

"tępie" rozumiem ,że wywodzisz z tępoty nie z "tempa" prac na budowie


Cz to zmieniło sens zdania?
Nadmieniam, że to nie mnie poprawiłeś/łaś.

Jak nie masz pomysłu na swój komentarz, to nie zniechęcaj innych. :P
Bo też mi kiedyś ktoś wytknął podobny błąd, niestety jak myślę co napisać to ortografia jest gdzieś w zaułku mózgu, bo sens jest najważniejszy.
Niestety w szkołach mamy słabych nauczycieli i nie potrafią nauczyć dzieci zwracania uwagi na wszystko, to jest treść i ortografię.
Za moich czasów to synowie i córki "VIP-ów" dostawali piątki za ładną bluzkę, albo kwiatek na okno, tj, za bzdety a inni musieli ciężko na wszystko pracować. Myślę, że tak jest do dzisiaj.
:P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza