Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jastrząb ucznia ZSB odnaleziony
~Anna niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 22:12
Fantastyczna wiadomość! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gim niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 22:21
Piękna wiadomość dla wszystkich co śledzili losy tego pięknego ptaka , dla mnie szczególna wiadomość ponieważ mam zdjęcie z nim i przez te parę sekund kiedy robione było zdjęcie nie wiem dlaczego nawiązałam z nim uczuciową więź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 kwietnia 2016r. o 22:39
To wzruszające co piszesz.

Podejrzewam, że powodem jego ucieczki było to, że też nawiązał z Tobą uczuciową więź i cię szukał. To wiele wyjaśnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 kwietnia 2016r. o 22:44
Mam nadzieję, że pan Krzysztof pieniędzy nie weźmie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 22:50
A dlaczego ten piękny ptak w ogóle trzymany jest przez tego ucznia w niewoli ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Driver niezalogowany
30 kwietnia 2016r. o 8:57
kc napisał(a): To wzruszające co piszesz.

Podejrzewam, że powodem jego ucieczki było to, że też nawiązał z Tobą uczuciową więź i cię szukał. To wiele wyjaśnia.

DOBRE!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
30 kwietnia 2016r. o 9:00
~ napisał(a): A dlaczego ten piękny ptak w ogóle trzymany jest przez tego ucznia w niewoli ?
dołączam się do pytania w Polsce jest to zakazane? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
30 kwietnia 2016r. o 10:30
~klucznick napisał(a):
~ napisał(a): A dlaczego ten piękny ptak w ogóle trzymany jest przez tego ucznia w niewoli ?
dołączam się do pytania w Polsce jest to zakazane? :P


Co innego "partyzanckie" odławianie dzikich ptaków, a co innego legalna hodowla.

Sokolnictwo to mało popularna dziedzina, zatem niski jest odsetek (promil?) ludzi znających się na niej. Ale na pewno lepiej jest się trochę samemu poduczyć, zanim zacznie wypisywać głupie insynuacje o osobach hodujących, układających itp. drapieżne ptaki. Dla przyrody - wbrew powszechnym wyobrażeniom - robią dużo dobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza