Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie obchody Dnia Flagi
14505
DP
6 maja 2016r. o 22:29
falco napisał(a): przejechałem dzisiaj troszkę kilometrów i coś zwróciło moją uwagę ...
jak dużo wisi flag które ukazują nam gdzie mieszka niekoniecznie patriota ,ale na pewno kibic...

z tego co wiem flaga narodowa ma jeden podstawowy wzór- dwa pola w określonych kolorach
jest jeszcze jeden ale takiego -dopuszczalnego jako barwy narodowe -akurat nie dostrzegłem nigdzie

ot takie spostrzeżenie ''komucha'' :D


hmmmm
falco
to Ty strasznie dużo wiesz :)
''komuchu'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 15:58
dużo?
o wiele za mało ale cały czas czegoś nowego się uczę ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
7 maja 2016r. o 16:03
tylko głupoty ... mądrość nie jest Ci dana. W temacie szarych komórek totalna biel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 16:12
nie przeszkadzaj mi bo odrywasz mnie od oglądania historycznego protestu jaki ma miejsce w Wawie...

to początek końca uzurpatora ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gringo niezalogowany
7 maja 2016r. o 16:26


Zmoderowano 08.05.2016 godz.13:18 - powód: kultura (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 16:32
a ty co ''gringo''
tyś Polak?...
po podpisie widzę że jakiś ''meksykan'' chyba więc więcej we mnie polaka niż w tobie...
oj nie spodobasz się Marianowi ...nie spodobasz :D
on taki ''patriotyczny'' a nawet ''narodowy'' ;)

a co do kopania w ''ryj'' to nie widzę problemu ...
kopnij po prostu w lustro ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: Gringo niezalogowany
7 maja 2016r. o 17:05
Popieram i w razie czego pomogę a potem wykopiemy. Banicja murowana dla pajaca na gumce od majtek /dobre/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 maja 2016r. o 17:18
Marian ma całkiem rozsądne poglądy, takie połaczenie narodowca i wolnorynkowca nie często sie zdarza. Nie widzę powodów, by sie go czepiać.


Dopisane 07.05.2016r. o godz. 17:18:


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza