Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rzeźba stanęła na rondzie nieopodal I LO i ZSE
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 21:50
Panie Romanie Piotrze,wszakże jest to Pana pomysł i inicjatywa.Prosimy o komentarz w sprawie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 1:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~porozumienie niezalogowany
8 maja 2016r. o 16:56
Ja postawił bym arcydzieło Grobelnego,na posesji Pana Nowaka.Tzn.Restauracja Piwnica Paryska.Tam pasowałaby idealnie.Jest człowiekiem kultury.Na gościach przyjezdnych,zrobiłaby nie samowitą furole. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 20:54
~emeryt napisał(a): przejeżdzałem tamtędy dziś i stwierdzam ,ze jest to swietny punkt aby postawic tam pomnik sp.prezydenta lecha Kaczynskiego , a plac nazwac Jego imieniem . Prezydent L.Kaczynski wielce sie zasłuzył dla demokracji Polski , nie to co jego bliźniak . cześć jego pamieci , tam powinien stać jego pomnik !!!


COŚ CI SIĘ EMERYT POROBIŁO - NIE WIEM JAK TO NAZWAĆ ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:10
Kicz!

Buster Keaton się chowa!

Jest już denna sofa z ceramiki w Rynku, teraz to jeszcze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:20
a ja mam tylko jedno pytanie : ile nas "po pierwsze mieszkańców" to kosztowało ?? Kto zapłacił, z czyjej kasy :> ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:23
Szanowna Redakcjo - mam nadzieję, że na suchej informacji nie poprzestaniecie, że dogłębnie dopytacie, kto jak i dlaczego. Przede wszystkim ile i skąd kasa !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do: xyz niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:26
Świetne pytanie. Panie Roman, proszę odpowiedzieć. A przy okazji także, na jaka kwotę i gdzie nasze miasto jest zadłużone?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.