Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w budynku przy ul.Jana Pawła II
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 13:27
~Artur napisał(a): Znam tego Pana doskonale, jest oddanym strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Warcie Bolesławieckiej. Od kilku lat stara się o przyjecie do Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu.Może w końcu ktoś doceni jego starania i poświecenie .Piotrek nie poddawaj się i dalej walcz o swoje marzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
7 maja 2016r. o 18:03
Wszystko było spalone nawet dwoje dzieci jest w tragicznym stanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GREKU niezalogowany
7 maja 2016r. o 22:53

JEŚLI MA SIĘ ODWAGĘ NA TAKOWY KOMENTARZ-POMÓWIENIE, TO MOŻE WIĘKSZĄ BYŁOBY, GDYBY ZNAWCA TEMATU PODAJĄC SIĘ JAKO BEZPOŚREDNIE ŹRÓDŁO TRAGEDII MOJEJ RODZINY, PODPISAŁ SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA? A JESZCZE LEPIEJ WSTAWIŁ FOTKE PROFILU. !! !! !!
ALE TAK BYWA, GDY SPOŁECZEŃSTWO TEGO POKROJU CHCĄC ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ, RZUCA JADEM REKOMPENSUJĄC SOBIE TYM SAMYM WŁASNE KOMPLEKSY...
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ TYM SAMYM, BY PODOBNA TRAGEDIA NIE DOTKNĘŁA OSOBIŚCIE.
A JEŚLI CHODZI O MATKĘ TO JEST MOJĄ BOHATERKĄ, PONIEWAŻ KOLEGA NIE MIAŁ ODWAGI WEJŚĆ DO POKOJU DZIECI W PÓŁMETROWE PŁOMIENIE PO NASZĄ 3-L SANDRE GDY JA BYŁEM W PRACY, A ONA TO ZROBIŁA PALĄC CZĘŚCIOWO WŁOSY I PARZĄC CZĘŚCIOWO TWARZ. PO CZYM PODMUCH ODRZUCIŁ JE NA PRZEDPOKÓJ-DZIĘKI NIEJ CÓRCIA JEST DZIŚ Z NAMI WŚRÓD ŻYWYCH.
A JAK SIĘ CHCIAŁO ZWRÓCIC NA SIEBIE UWAGĘ, TO ZAMIAST SMARUJĄC-ŻERUJĄC NA CZYJEJŚ TRAGEDII [TAK NAJPROCIEJ], TRZEBA BYŁO STAĆ SIĘ BOHATEREM JAK MATKA, BEZ PISANIA BZDUR [BO TAK SIĘ RODZĄ PLOTKI] BEZ POKRYCIA, JUŻ NIE MÓWIĄC O FAKCIE ŻEROWANIA NA CZYJEJŚ TRAGEDII.
PO 1 ZNIECZULICA
PO 2 WSTYD...

M.SZOLAS`
- OJCIEC TYCH SZCZĘŚLIWIE URATOWANYCH DZIECI
!! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~addicted niezalogowany
8 maja 2016r. o 0:01
a czynsz płaciłeś?? robisz z siebie ofiarę??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~addicted niezalogowany
8 maja 2016r. o 0:06
może by się tak redakcja dowiedziała od kogo ta rodzina wynajmowala mieszkanie oraz jak się wywiązywała z OBOWIAZKU placenia za wynajecie. proszę przyjzec sie tej rodzinie bo ofiary to mozna robic z pozadnych ludzi a nie oszustow. sasiedzi pewnie duzo wiedza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zielona łąka niezalogowany
8 maja 2016r. o 0:26
tragedia się wydarzyła to fakt ,dobrze ,że dziecią nic się nie stało :(a wracając czy płaciliście czynsz nieroby !!!wynajmowaliście to mieszkanie i to jeszcze na czarno i w żaden sposób nie można Was było wyrzucić (Tu problem właścicielki )a teraz ofiary z siebie robicie :((grosza nie dałabym ,żeby Wam pomoc ,aczkolwiek dla dziecią kupię i
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GREKU niezalogowany
8 maja 2016r. o 4:02
I MOŻE BY OSOBA, CZYLI" HELENA 3 CYTRYNY FIRMY ZBYSZKO ", ZAMIAST PRÓB WYRĘKI ZA POMOCĄ REDAKCJI DO PRYWATMYCH DOCHODZEŃ, CHOĆ RAZ ZAMIAST KONTYNUOWAĆ SWÓJ "STALKING", JEŚLI PUBLICZMIE POTRAFI WYTACZAĆ ZARZUTY, TO ŁASKAWIE PROSZĘ POPRZEĆ TO KONKRETAMI.
A TO PO TO BY ZARZUCAJĄC UDOWODNIĆ SWOJĄ RACJĘ A MOJĄ RZEKOMĄ WINĘ :)
PÓKI CO TAKIE KŁAPANIE (ZA PRZEPROSZENIEM) DZIUBKIEM TUTENHAUZY NARAŻA, DROGĄ PANIĄ, ZARÓWNO NA OŚMIESZENIE JAK I KOMPROMITACJE.... CELOWO POMINĄŁEM JUŻ ODPOWIEDZIALNOŚĆ Z KODEKSU I TO KARNEGO...
NO I ŻYCZĘ OWOCNEGO POPARCIA SWOICH ZARZUTÓW,,,
POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieogarniam niezalogowany
8 maja 2016r. o 9:13
czy ktoś może ogarnąć temat bo nic nie rozumiem .
Czy to było celowe działanie tych porządnych ?
Porombańców nie brakuje ale żeby celowo zrobić coś takiego ?niedowiary !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego