Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w budynku przy ul.Jana Pawła II
~też nie ogarniam niezalogowany
8 maja 2016r. o 11:33
~nieogarniam napisał(a): czy ktoś może ogarnąć temat bo nic nie rozumiem .
Czy to było celowe działanie tych porządnych ?
~GREKU napisał(a): I MOŻE BY OSOBA, CZYLI" HELENA 3 CYTRYNY FIRMY ZBYSZKO ", ZAMIAST PRÓB WYRĘKI ZA POMOCĄ REDAKCJI DO PRYWATMYCH DOCHODZEŃ, CHOĆ RAZ ZAMIAST KONTYNUOWAĆ SWÓJ "STALKING", JEŚLI PUBLICZMIE POTRAFI WYTACZAĆ ZARZUTY, TO ŁASKAWIE PROSZĘ POPRZEĆ TO KONKRETAMI.
A TO PO TO BY ZARZUCAJĄC UDOWODNIĆ SWOJĄ RACJĘ A MOJĄ RZEKOMĄ WINĘ :)
PÓKI CO TAKIE KŁAPANIE (ZA PRZEPROSZENIEM) DZIUBKIEM TUTENHAUZY NARAŻA, DROGĄ PANIĄ, ZARÓWNO NA OŚMIESZENIE JAK I KOMPROMITACJE.... CELOWO POMINĄŁEM JUŻ ODPOWIEDZIALNOŚĆ Z KODEKSU I TO KARNEGO...
NO I ŻYCZĘ OWOCNEGO POPARCIA SWOICH ZARZUTÓW,,,
POZDRAWIAM
Porombańców nie brakuje ale żeby celowo zrobić coś takiego ?niedowiary ![czytam i czytam już nawet literuję i nie widze żadnego komentarza od Heleny ...:((chyba chłop za dużo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
8 maja 2016r. o 19:02
Trzeba im pomóc, czy ktoś coś wie na ten temat. Nie żerujcie na ludzkiej tragedii, skąd tyle nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andy niezalogowany
8 maja 2016r. o 19:03
Trzeba im pomóc, czy ktoś coś wie na ten temat. Nie żerujcie na ludzkiej tragedii, skąd tyle nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do porządnych sąsiadów niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:32
jestescie poj€b@ni !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malczyk niezalogowany
8 maja 2016r. o 22:25
Nawet jakby nie płacili za wynajem, chociaż nie wiem jak fizycznie było to nikomu nie życzę tego co pewnie przeszli. Polak, polakowi polakiem. Spójrzcie na siebie wpierw a nie smarujecie w komentarzach całą rodzinę. Nic tak nie cieszy innych, jak cudza krzywda, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 22:38
To chyba uboczny skutek 500+. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yyy niezalogowany
9 maja 2016r. o 6:02
czy ktoś może ogarnąć temat bo nic nie rozumiem .
Czy to było celowe działanie tych porządnych ?
Porombańców nie brakuje ale żeby celowo zrobić coś takiego ?niedowiary !

JA BYM CHCIAŁA ŻEBYŚ BYL TAKI ODWAŻNY I OSOBIŚCIE PROSTO W OCZY ZAPYTAŁ SIE O TO A WTEDY CI ODPOWIEM PROSTO W RYJ CO TY CZLOWIEKU WYPISYJESZ CELOWE? Może sie spotkamy i celowo jak to ujeles pogadamy o tym co taki mądry przy kompie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
9 maja 2016r. o 9:03
To mieszkanie odziedziczylo kilkanascie osob. Nie było jednego wlasciciela. Slyszałam, ze obecna włascicielka tego mieszkania miala spore problemy. Wynajmujacy nie płacili od wielu miesięcy, a nie mogła nic zrobic do czasu zakonczenia sprawy spadkowej. Dopiero niedawno prawnie została jedyna wlascicielka, i miała załozyc sprawe wynajmujacym. A tu taki klopot. Nie dosc ze pewnie nie odzyska pieniedzy to jeszcze ma zniszczone mieszkanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza