Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Każdy mężczyzna powinien pójść do wojska…
7612
bax
12 maja 2016r. o 21:34
CNC napisał(a):
~R napisał(a): Marnowanie czasu

racja , szkoda życia na to gów.... :D tylko niedojdy życiowe tam ida, bo na normalnym rynku pracy ich max to 1850 brutto :)



byłeś w wojsku ? swego czasu był to obowiązek...tylko ,że.... cyt. - "ciapy i maminsynki " nie kwalifikowały się ...i z czasem padało pytanie--- cyt"...stosunek do służby wojskowej ? "...----prawdziwy,dojrzały mężczyzna odpowiada/pisze ----cyt.... "...odbyty"... pozostali co odpowiedzieli ?...

:D wybaczcie,znam to z ..autopsji ;)....


Dopisane 12.05.2016r. o godz. 21:34:

Z czaaaasem odpowiadali na To pytanie--Uregulowany :)

Przepraszam,jeżeli uraziłam osoby na prawdę chore,które chętnie przystąpiły do Służby Wojskowej,ale wyniki badań wykazały ,iż nie kwalifikują się do Wojska...i Takie osoby znam :) :(...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~you niezalogowany
12 maja 2016r. o 21:37
Tak jestem za. Każdy facet powinien iść do wojska a nie w rurkach zapier... z wyczesana grzyweczką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:D niezalogowany
12 maja 2016r. o 22:48
CNC napisał(a):
racja , szkoda życia na to gów.... :D tylko niedojdy życiowe tam ida, bo na normalnym rynku pracy ich max to 1850 brutto :)


I tak sobie to tłumacz, żeby zagłuszyć wstyd żeś ciapa i nie nadajesz się, bo byle przydupas z małym fiutkiem to może sobie tylko pokłapać i pogrzebać palcem w d...... A później postukać po klawiaturze udając kasiastego i co miesiąc lecieć złożyć autograf w PUPie . No to ile zarabiasz ( w marzeniach) ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 maja 2016r. o 22:55
masi napisał(a): Skorn i Alter -> pakować się! :) Dopisane 12.05.2016r. o godz. 20:03:PS Jeszcze nie jest za późno, wojsko zrobi z Was mężczyzn! :D


z ciebie nie zrobiło : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joy niezalogowany
12 maja 2016r. o 23:22
....kolego bax a czemu jak puszczasz bąka to robisz phhhhhh....., a nie prrrrrrrr......????? :D :D :D :D :D gwint masz zpracowany co ????
pieprzyć darmozjadów i ministra wojny....... :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2016r. o 7:34
Wojsko to jakieś nieporozumienie. Szkoda czasu! Co tam cie nauczą? Chyba pić!! I musisz wykonywac rozkazy jakiegoś buraka który ledwo podstawowe wykształcenie ma ale dobrze krzyczy to go wzięli. Lajzy się pchają i nawet na misję jeżdżą a jak dostanie kulkę to wielka żałoba. Tylko po co się tam pchać?? Za co? Za te śmieszne pieniądze?? Pieniądze to nie wszystko!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
13 maja 2016r. o 7:49
~you napisał(a): Tak jestem za. Każdy facet powinien iść do wojska a nie w rurkach zapier... z wyczesana grzyweczką


Dokładnie to samo miałam napisać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zawodowy niezalogowany
13 maja 2016r. o 8:37
Czytając większość opinii wielu ludzi przykre jest że tak bardzo nienawidzicie wojska a jak będzie powódz i inne klęski to gdzie oni są bo trza worki z piaskiem sypać itp. zastanówcie się co wypisujecie i ile trzeba poświęcić by służyć święta gdzie spędzacie drodzy cywile ja na służbie ile was nie ma w domu mnie sporo więc nie piszcie jak fajnie ile zarabiają itp. większość z was by nie dała rady na bojowej takiej z prawdziwego zdarzenia a i zapomniał bym NIKT NIKOMU NIE BRONIŁ TO NIE PISZCIĘ TERAZ GŁUPOT MY NIE WYPISUJEMY JAK TO INNI MAJĄ ŚWIETNIE W CYWILU I DLA PANA CO NAPISAŁ J...Ć BIEDE LEPIEJ JA J...Ć JAK BYĆ J...BANYM POZDRO DLA KUMATYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza