Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
List do prezydenta miasta w sprawie Festiwalu Bieli
3004
#masi nieaktywny
20 maja 2016r. o 14:07
emem napisał(a): Masi, to ze mam inne zdanie niz Redakcja w jakiejs kwestii to nie znaczy, ze Redakcja ma czegos nie publikowac. Wlasne zdanie wyrazam w komentarzach.
Uwazam list za bezsensowny - prezydent miasta nic do tego nie ma. Ale uwazam tez, ze dobrze , ze BNowak dziala dalej i robi show nawet jesli to nie jest w Bc.

Ale ktoś podejmuje decyzje czy wrzucić temat, rozumiem że nie masz nic do gadania :)
A ja ważam, że jeszcze go trzyma od wyborów...
Za wszelką cenę chciał coś osiągnąć w polityce..., tylko nie zawsze wszystko i wszyscy dadzą się kupić.. Politycznie w sumie spalony, artystycznie jestem całym sercem z nim :)
Także łączmy się i smarujmy gliną, bezinteresowność jest na pewno silniejsza niż impulsywna polityka :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 maja 2016r. o 14:27
Moim zdaniem nie nalezy wszystkiego laczyc z polityka.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 maja 2016r. o 14:32
Widzisz, ja szanuje twoje zdanie, Ty moje :)
I nie ma sensu przedstawiać kolejnych argmentów, które i tak niczego nowego nie wniosą do dyskusji, jak i nie poprawią relacji między Panami :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
20 maja 2016r. o 16:23
masi napisał(a):
emem napisał(a):
Sam list nie ma sensu.

Skoro uważasz, że nie ma sensu to po co wrzucasz gniota i szukasz taniej sensacji i pożywki?
Napisz coś kiedyś z sensem :)


Masi przepraszam, następnym razem 5 razy podkreślimy, że List Otwarty nie jest dziełem redakcji, a stanowiskiem jego autorów. Tym razem autorem są organizatorzy imprezy, w której weźmie udział twórca Gliniady. To właśnie oni przesłali do nas list wraz z prośbą o jego opublikowanie. Zachęcamy do kontaktu z organizatorami każdego, kto ma dodatkowe pytania:

http://www.festiwalbieli.pl/

Zasadniczo jeśli ktoś prosi nas o opublikowanie listu otwartego to publikujemy bo, zaznaczając kto jest autorem (zachęcam do sprawdzania podpisu pod listem).

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 maja 2016r. o 16:29
Ile Wrocław zapłacił Nowakowi?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~autor niezalogowany
20 maja 2016r. o 18:56
jegomosc napisał(a):
masi napisał(a):
emem napisał(a):
Sam list nie ma sensu.

Skoro uważasz, że nie ma sensu to po co wrzucasz gniota i szukasz taniej sensacji i pożywki?
Napisz coś kiedyś z sensem :)


Masi przepraszam, następnym razem 5 razy podkreślimy, że List Otwarty nie jest dziełem redakcji, a stanowiskiem jego autorów. Tym razem autorem są organizatorzy imprezy, w której weźmie udział twórca Gliniady. To właśnie oni przesłali do nas list wraz z prośbą o jego opublikowanie. Zachęcamy do kontaktu z organizatorami każdego, kto ma dodatkowe pytania:

http://www.festiwalbieli.pl/

Zasadniczo jeśli ktoś prosi nas o opublikowanie listu otwartego to publikujemy bo, zaznaczając kto jest autorem (zachęcam do sprawdzania podpisu pod listem).


szkoda, że pod wieloma waszymi artykułami nie ma imiennego podpisu autora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
20 maja 2016r. o 19:14
jegomosc napisał(a):
Masi przepraszam, następnym razem 5 razy podkreślimy, że List Otwarty nie jest dziełem redakcji, a stanowiskiem jego autorów.

Nie wszyscy są ...ami, uwierz wreszcie w to :)

[jegomosc]
Tym razem autorem są organizatorzy imprezy, w której weźmie udział twórca Gliniady. To właśnie oni przesłali do nas list wraz z prośbą o jego opublikowanie.

Zasadnicze pytanie jegomosciu, w/g Ciebie ten list ma sens? :)


Dopisane 20.05.2016r. o godz. 19:10:

Czy jak ktoś napisze list otwarty do prezia, że wszystkie muchy lecą do gówna to ono jednak musi smakować i trzeba spróbować -> też opublikujecie ? Bo na przykłąd "fala nadzieji kolorowych" poprosi? :)



Dopisane 20.05.2016r. o godz. 19:14:

Przepraszam za literówkę, palce zbyt grube :)

Zastosowana autokorekta


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 19:43
List do Prezydenta ( Burmistrza?) Miasta i myślicie,że odpowie?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza