Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą nowego parkingu?
~jhg niezalogowany
20 maja 2016r. o 18:21
To jest s r a lnia dla kundli.I pewnie właściciele kundli protestują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
20 maja 2016r. o 21:11
Zgodze sie z przedmowca...czy ci ktorzy wypisuja takie puste nic nieznaczace artykuly maja problem z pamiecia????tak wy marudy wapniaki zgredy juz nie pamietacie jak sie wode i wino notorycznie walilo po wsiach i roznorakich potancowkach?zaloze sie ze polowa piszacych jest nietrzezwa bo jak zabronic mlodosci lub wolnosci?wypicie jednego czy dwoch piw w parku to przestepstwo?sprzatajcie po swoich pupilach tak jak stukacie w klawiature ....regularnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~achta niezalogowany
20 maja 2016r. o 22:19
po co parking.sa dzieci obok teraz jest rok szkolny i nie spedzaja tyle czasu co na wakacjach zamiast parkingu powinni zrobic fajny palcyk zabaw tak jak nivea fajny teren moze jakies male boisko do kosza lub do pilki noznej w sam raz a nie parking po drugiej stronie mozna zrobic parking a nie z podworka bo co bo ci co maja samochody to nie maja gdzie stawiac swoje samochody niktorzy z tego bloku maja po 3 samochody i po co im tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~manta niezalogowany
20 maja 2016r. o 22:22
~Miesz napisał(a): Większość chce parkingu tylko kilka osób niewyraźne zgody. Czemu? Bo nie maja auta. A jeśli rodzina przyjeżdża do nich to narzekają i zajmują miejsce tym co tam mieszkają i przez takich ludzi niektórzy muszą parkować 400 metrów od domu. Ohhh poprawka kom
jakie 400 metrow przesadzasz w zdluz jana pawla sa parkingi i czasami mam wrazenie ze puste a z podworka chce z parkongowac smiechu warte lepiej dla tych dzieci cos zrobic boisko mini
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 23:12
Budować i nie słuchać kwękania kilku pyskaczy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maniek niezalogowany
20 maja 2016r. o 23:22
~ napisał(a): Budować i nie słuchać kwękania kilku pyskaczy !!
Nasza klatka nie chce zadnych PARKINGOW.Do Badera jeździmy rowerami.A nasze rowery sa droższe od tych bryk,ktore maja parkować za szlabanem.Ja trzymam rower na balkonie.Chociaz ukradli mi kiedyś wanne z I pietra,tez z balkonu.Do kogo mam isc na skarge???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2016r. o 23:27
~Maniek napisał(a):
~ napisał(a): Budować i nie słuchać kwękania kilku pyskaczy !!
Nasza klatka nie chce zadnych PARKINGOW.Do Badera jeździmy rowerami.A nasze rowery sa droższe od tych bryk,ktore maja parkować za szlabanem.Ja trzymam rower na balkonie.Chociaz ukradli mi kiedyś wanne z I pietra,tez z balkonu.Do kogo mam isc na skarge???
Idz na skarge do Jozka na PARAFIE on zna wszystkich zloodziei.Bo się później spowiadają.Jak nie on to jego Koscielny,bo się nieraz w Konfesjonale zmieniają się.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robraf niezalogowany
21 maja 2016r. o 9:06
23 auta tylko ? to nie warto wogole uruchamiac maszyn budowlanych.... czemu nie zrobia czegos porzadnego raz a dobrze, jakiegos piętrusa tylko sie rozdrabniaja... jeszcze ze szlabanem samoluby ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza