Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polacy kochają „używki”
~zefor niezalogowany
21 maja 2016r. o 10:38
Jak miałbym kupić coś z tych nowych aut to uchowaj Panie , wole sprawdzone przez Niemca ..oni gó.....na nie kupują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taaa niezalogowany
21 maja 2016r. o 14:38
nie wydaje mi się że używki to wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2016r. o 14:45
w niemieckich fabrykach sama nagroda od zysków czy 13tka wynosi prawie tyle co tu roczna pensja. jesteśmy skazani na auta po nich. inna sprawa żę w salonach 'dobre' auta zaczynają się od ok 100 tys zł. wole kilkuletni z niemiec za 30-50 tys, który jeździł po pięknych drogach , niż w tej cenie nówke w pl. to jak równać Mante z Denonem. no ale są fani tego i tego. mimo 13 lat nie zamienił bym go na byle co z salonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FanPaleniaZioła niezalogowany
21 maja 2016r. o 15:33
bolec.info pisze głupoty. Prosze sobie policzyć ludość Czech, Węgier i Słowacji. Razem to da 25 milionów obywateli. Teraz prosze spojrzeć ile ludności ma Polska. Polska ma ludność 38,5 miliona. Dokoptujcie do 25 milionów jeszcze jedne Czechy i pół Słowacji. Wyjdzie Wam wtedy że kreciki z paprykarzami więcej ściągają używek.
Kaziu to Twój artykuł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mało kogo stać na nówkę niezalogowany
21 maja 2016r. o 21:13
Na używki jesteśmy skazani, bo nie stać nas na nówki. A gdy słyszę, że ktoś woli używane niż nowe, to mi się śmiać chce. Najczęściej mówią to handlarze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mało kogo stać na nówkę niezalogowany
21 maja 2016r. o 21:29
Na używki jesteśmy skazani, bo nie stać nas na nówki. A gdy słyszę, że ktoś woli używane niż nowe, to mi się śmiać chce. Najczęściej mówią to handlarze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robson niezalogowany
21 maja 2016r. o 23:24
sory ale smiej sie .. jak Ci sie zrypie Twoje nowe gumno plastikowe naszkiowane elektronika na srodku autostrady ;) ja wolsze starsze :) ale z dusza ;)
wszelakie auta remontuje sobie sam, silnik, blacharka etc. a auta z dusza mam na mysli np nissan 300zx , datsun 240z , klasyczne MOPAR'y, challenger charger etc :) ktore w calej okazalosci sa lepsze od nowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
22 maja 2016r. o 0:33
A co kocha piszący ten artykuł? :)
Kupić nowego klamota nie jest sztuką :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza