Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strefa kibica w Bolesławcu?
~Połykaczka kijanek niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 0:00
Po co wam telebim jak wszyscy będziecie zapatrzeni w smartfona?
Na smartfonie sobie mecz obejrzyjcie.

Zamiast telebimu proponuję w dniach meczu naszej reprezentacji zniesienie prohibicji na ławkach w mieście.
Takie dni bez mandatu za picie w miejscu publicznym.
Zobaczycie wtedy co to znaczyło żyć w latach 90-ych bez straży miejskiej i policji co pijących piwo w parku miała gdzieś a do tego prawa autorskie na publiczne pokazywanie meczu i puszczanie muzyki nie obowiązywały.
Mówię wam, spodoba się wam i prawie nic nie będzie kosztowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 12:14
jestem za ....
tyle tylko że ''władzuni'' to ''integrowanie się społeczności'' nie bardzo jest na rękę ...
co widać ,słychać i ...czuć też...
;)

a kibicem ''gry w gałę '' nie jestem więc wszystkie ''strefy'' niewiele mnie obchodzą ...te ''ekonomiczne '' również ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fan niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 16:14
Dla chcacego nie ma nc trudnego. Strefe mozna zorganizowac tak ze restauratorzy - sponsorzy beda zadowoleni. Mozna to zrobic wspolnie z inna gmina ktora sie dolozy. Mozna zrezygnowac z niektorych bezsensownych gwiazd czy atrakcji swiat miejakich i zaoszczedzic.Tylko trzeba chciec... ale to przeciez nie jest elektorat obecnej wladzy. Szkoda bo byloby cos innego i nietuzinkowego... A tak - disco polo jak co roku... Milej zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 20:57
Po co to komu? Potrzebne rozruby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konefał niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 22:37
~arek napisał(a): Po co to komu? Potrzebne rozruby

Masz rację strach jest wielki bo kibole mogą coś wymyślić i zrobić NP. BANER z napisem
-"Piotruś ma--le to co z nami robisz to ja pi---ole"-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 23:05
falco napisał(a): jestem za ....


Ja też lubię skoki i Małysza. Chyba że pomyliłem dyscypliny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 2:29
http://regionfan.pl/polkowice-powstanie-strefa-kibica/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~radziu niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 8:49
mir.ko napisał(a): http://regionfan.pl/polkowice-powstanie-strefa-kibica/


Można? można! Tylko nie w mieście emerytów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza