Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rocznica 04.06.1989 r.

~ niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 21:06
falco napisał(a): OK.
TYLKO KTO NA TO W KOŃCU POZWOLIŁ!!!!!
dociera to do was?
KTO?
nie czasem ówczesny SUWEREN? :D




a ty w 1989r wiedziałeś że Wałęsa był płatnym kapusiem? niemal nikt nie wiedział, internetów nie było, a ówczesne media skutecznie ogłupiające ludzi gładko przeszły do Michnika, Solorza i innych agentów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 21:13
Pierwsze wolne wybory odbyły się 25.10.2015 bo wtedy wygrał PIS!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 21:18
ależ nie wiedziałem i nadal nie wiem ...
Ty wiesz?...czy tylko coś powtarzasz co obecna propaganda Ci wciska?
pamiętaj że może to być tylko kolejna propaganda... ;)
odpowiedz nie mnie tylko sobie dlaczego jedni z pierwszych do archiwów SB został dopuszczony kler i ci ''wolnościowcy''
dlaczego wtedy nie znikła teczka Wałęsy a znikło kilka innych ...
dlaczego jako jedyna -podkreśla to ''kłamczyński'' została ''sfałszowana'' właśnie jego teczka :D
widziałes te jego ''teczki''?
dziwnie skromne jak na ''wybitnego opozycjonistę'' ;)

dzisiejsza propaganda niczym nie różni się od tej ''komuszej'' :D
masz wybór -wierz lub nie... ;)

wracam do filmu ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 czerwca 2016r. o 23:25
O tym, że Wałęsa to TW, jego dawni koledzy opozycjoniści mówią od lat, a nie odkąd PiS wygrał wybory.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 23:31
wPis bez Pis to nie wPis ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 czerwca 2016r. o 0:03
''Jeden z kapitanów SB tak opisał w swojej notatce Jarosława Kaczyńskiego: „sprawiał wrażenie osoby mocno niepewnej o swój los. Jego wygląd jest niedbały. Twierdził, że nie interesują go sprawy materialne, kobiety, np. nie zależy mu w przyszłości na posiadaniu rodziny. Ma flegmatyczne usposobienie, wygląd książkowego mola. Pozuje na myśliciela Solidarności. Mimo pewnej demonstracyjnej rezygnacji z życia, kariery, stwierdzam, że jest osobą raczej ambitną” - cytował SB-eka tygodnik "Przegląd". Jak dodał funkcjonariusz, Kaczyński „obruszył się, gdy stwierdziłem, że pozycja jego brata Lecha jest w Solidarności znacznie wyższa od tej, którą on reprezentuje. Nie przypadły mu do gustu uwagi typu, że na taką pozycję i rolę w środowiskach inteligenckich, jaką mają np. Michnik, Macierewicz czy Geremek, to trzeba zapracować, zasłużyć”.


chyba 18 grudnia 81 (może się mylę w dacie) kto podpisał ''lojalkę'' ?

Kaczyński czy Myszka Miki? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 czerwca 2016r. o 0:44
To teraz sb-ecy decydują, kto ma jaką pozycję w środowiskach inteligenckich? Ty to masz autorytety. Jak nie niemieckie gazety, to sbecy. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 czerwca 2016r. o 6:51
:D
a o Wałęsie kto ''zadecydował''?
Jaruś? :D

daj spokój...nie wygram z tak ''wybitnym'' bojownikiem ''o prawdę którą opierasz na tych faktach dla ciebie oczywistych a dla mnie nie do końca jasnych ...
niekiedy myślę że powinieneś ze swoją ''wiedzą'' poszukać zatrudnienia w ipn-ie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza